Kapitale barokkast op bolpoten, Hollands 17e eeuw, massief noten en eiken, gedeeltelijk gefineerd. Onder 1 lade, enige resaturatiewerk.H193x174x72
Massief mahoniehouten boekenkast, Jugendstil, boven met glasdeuren, onder met deuren en lades. 220x150x48cm.
Duits grunderzeit schrijfbureau van notenhout en notenfineer, met opzet (uitschuifbaar blad met schrijfleer), ca. 1890 compleet met sleutels.
Iepenhouten trappenkast, mahoniekleurig, 8 laden en 6 schuifdeuren, eind 20e eeuw, Cond.: U 170x165x45cm.
Kapitale Engelse mahoniehouten Queen-Anne eethoek. Tafel is uittrekbaar tot 215cm. Inclusief 2 armleunstoelen en 4 normale stoelen, in nieuwstaat.
Mooie 2,5 persoons lederen bank, afgezet met messing knoppen. Bank verkeerd in nieuwstaat. NP is € 3.250,- 80x205x95cm.
Massief notenhouten Chaise Longue Rokokko stijl, ca. 1870, nieuw gestoffeerd
Vuurvergulde vruchtenhouten lyravormige kwikbarometer omstreeks 1810, Kwik ontbreekt, glas beschadigd.
H. 90 cm, B.43 cm.
Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eiken kast, 95x17x6cm. Cond.: U
Mahoniehouten penantkastje met gebogen voorkant en onder roldeurtjes, Hollands Biedermeier ca. 1860, 96x95x46cm.
Zeldzame roodkoperen chocoladeketel met geelkoperen kraan, ca. 1890. Werd vaak bij het schaatsen gebruikt, 38x40x50cm. Cond.: G
Massief notenhouten hoekstoel met veel snijwerk o.a; een adelaar en kinderhoofdje, 80x55cm.
Massief notenhouten hoekstoel met veel snijwerk o.a; een adelaar en kinderhoofdje, 80x55cm.
Rundlederen clubfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 73x83x74cm. Cond.: U
Frans damesbureau marqueterie ingelegd, notenhout en andere houtsoorten met origineel beslag, moet worden gerestaureerd, 91x55x98cm. Cond.: R
Armfauteuille in Art Deko stijl massief beuken met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder gestoffeerd. 74x77x97cm.
Armfauteuille in Art Deko stijl massief beuken met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder gestoffeerd. 74x77x97cm.74x77x97cm.
Grote Louis -Philippe vlinderbank in mahoniehout, met gesneden kroon, ca. 1860. Met zeer goede stoffering (4 jaar geleden gedaan). 114x78x74cm. Cond.: G
Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eikenhouten kast, 108x22x6cm. Cond.: U
Italiaanse 3-laden barok commode met gebogen buik en intarsia. O.a. ingelegd met bloemen en 4 putti's, afgezet met bronzen ornamenten en beslag, eind 20e eeuw, 88x42x78cm.
Lederen hoefijzermodel fauteuil met beukenhouten poten in goede staat, 77x95x78cm.
Neogotisch eikenhouten meubel (Kredenz), 20e eeuw, 210x125x55cm. Cond.: U
Eikenhouten dressoir van prahctige kwaliteit met lades in het midden, in nieuwstaat, 192x91x48cm. Cond.: U
Eiken massieve piëdestal met bronzen plaquettes ingelegd, ca. 1880, 92x40cm.
Massief eikenhouten 4-laden commode met zuilen ca. 1880. 104x60x95cm.
Notenhouten tweedeurs vitrinekast met kuif ca. 1880 met 1 lade onderin, 2.30x1.30x0.54m
Chesterfield voetenbank met rundleer en mahoniehout, in nieuwstaat, 67x41x44cm. Cond.: U
Kunstlederen bruine armleunstoel, nieuwwaardig, 87x64x70cm. Cond.: U
Kunstlederen bruine armleunstoel, nieuwwaardig, 87x64x70cm. Cond.: U
Kunstlederen bruine kuipstoel, nieuwwaardig met houten pootjes, 80x79x75cm. Cond.: U
Eikenhouten uittrektafel Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 140x100x78cm. (230cm uitgetrokken). Cond.: U
Hollands eiken naaitafeltje met prachtig snijwerk, 19e eeuws, Louis Seize 2e periode, 76x61x43cm. Cond.: U
Mahoniehouten Queen-Anne stijl salontafel op 4-spant met wieltjes, met blauw leer ingelegd. Tafel in topstaat met 4 laden, 60xø110cm.
Antieke mahoniehouten Biedermeier bank in zeer goede staat (bekleding is aan vervanging toe), 170x97x65cm. Cond.: G
2 Notenhouten bijzettafeltjes op 3-spant, de bladen zijn ingelegd met bloemen. 60xø53cm. Cond.: U
Piano van gebruder Schulze van notenhout (als nieuw), 20e eeuw, nieuwprijs in 1995 was 4.500 gulden, 112x147x57cm. Cond.: U
Barok stijl secretaire ca. 1980, wortelnoten opgelegd op klauwpoten. Dubbelgebogen front met massief messing beslag. 105x81x45cm. Cond.: G
Biedermeier theekistje met pallisanderfineer, slot van parelmoer, ca. 1840, 20x11cm.
Kroonluchter (zakkroon), 20e eeuw, heeft een beetje aandacht nodig, 76x60cm. Cond.: G