Fransico Miralles(1848 Valencia-1901), olieverf op linnen. Genre; schilder van portretten. Bekende Spaanse impressionist(diverse prijzen ontvangen). 29,5x40cm. Cond.: U
Henk Schuring (1927 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie, 80x110cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op linnen, terrasgezicht van Middelburg, 100x80cm. Cond.: U
Gesigneerd Corneille, houten beschilderde sculptuur, olieverf op hout, 86x50x12cm. Cond.: U
Willem Witjens (1884 - 1962), olieverf op linnen, winterlandschap, 40x50cm. Cond.: G
Bernard van Vlijmen (geb. Den Haag 1895), olieverf op linnen, stilleven met vaas en bloemen, 50x60cm. Cond.: U
Meervelden icoon, Russisch 2e helft 19e eeuw. vlnr: Kazansnaja, Verrijzenis, Nicolaas, 6 Heiligen, Joris en de draak, Parasneva, Apostel.31 x 27 cm.
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap bij avond, 44x59,5cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren, 24x30cm. Cond.: U
Jan Jans (1893 - 1963 Almelo), olieverf op linnen, landschap met werkende boer, 30x40cm. Cond.: U
S. Coleman(1916-1995 Ierland), olieverf op linnen, landschap Ierland. 60x80cm. Cond.: U
Itskes 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemenpracht, 60x80cm. Cond.: U
Gesigneerd PereHi?, olieverf op linnen, Italiaanse school, 41x58cm. Cond.: R
Stevens, olieverf op paneel, landschap met bloeiende bomen, 50x70cm. Cond.: U
Frans Baaijens (Enschede 1896), olieverf op linnen, de dinkel, 50x70cm. Cond.: U
Huib Daniels, olieverf op paneel, strandgezicht Zandvoort, 13x18cm. (zonder lijst), Cond.: U
Gesigneerd F. Lauwers 1934, olieverf op linnen, voorstelling van Jezus, 37x51cm. Cond.: G
Wassily Kandinsky,kleurenhoutsnede, "Orientalisches"Literatuur:Roethel Nr.106, 12x19cm.
Alberto Giacometti (1901-1966)Litho uit mei 1961, herkomst: Galerie Maeght,Paris.
J. Baure, olieverf op linnen, bloemstilleven 40x50cm. Cond.: U.
Henk ten Cate (1867 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met molens 18x24cm. Cond.: U
Ongesig. olieverf op linnen, groot bloemstilleven 90x120cm. Cond.: U
Gesigneerd S. Naarden, olieverf op linnen, wandelend stel, 18,5x38,5cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, stilleven, 13x18cm. (zonder lijst), Cond.: U
Naar Constant Artz, 20e eeuwse kopie, olieverf op paneel, eenden aan de waterkant, 30x40cm. Cond.: U
Omgeving Johannes Rosierse, olieverf op paneel, vrouw bij kaarslicht, 18x25cm. Cond.: U
Evert Jan Ligtelijn (1893 Amsterdam), olieverf op linnen, plasgezicht met molen, 58x44cm. Cond.: U
Andries Verleur (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, polderlandschap met molen, 30x40cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, Usselo 45x34cm. Cond.: U
Gesig. Andries van den Berg, olieverf op linnen, Larens interieur, 30x40cm. Cond.: U
J. de Vos, olieverf op linnen, polderlandschap met vissers, 50x70cm. Cond.: U
Tom Ancone (1919-2002 Oldenzaal), bloemstilleven 40x50cm. Cond.: U
Ongesigneerd, olieverf op linnen, rozenstilleven, 32x50cm. Cond.: R
J. v.d. Laan, olieverf op linnen, rozenstilleven, 50x60cm. Cond.: U
Meinert Volkers (Enschede 1927 -), olieverf op paneel, zomers abstact landschap, 49x40cm. Cond.: U
Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, landschap met koeien, 40x60cm. Cond.: U
Blauwe P.A. Scheen Lexicon met fotoafbeeldingen van schilderijen. Cond.: G
Gesig. M. Corper, olieverf op linnen, landschap met figuren. 61x41cm. Cond.: G
Ongesig. olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht met figuren. 50x60cm. Cond.: G
Olieverf op linnen, rivierlandschap 100x80cm. Cond.: U, gesign.R.van Dijk.
Fernand Leger, litho op papier, 23/100, abstracte compositie, 26x36cm. Cond.: U
Bob Denneboom (1909-2001, pastel op papier, zittend naakt, 57x95cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), pastel op papier, Usselermeer, 37x80cm. Cond.: U
Pieter Arie Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), olieverf op paneel, bij de UsselerEs, 24x18cm. Cond.: U
Gesigneerd van Holten, olieverf op linnen, winterlandschap met figuren, 50x60cm. Cond.: G