Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Wierookbrander
Resultaat: 100 EUR

Chinese bronzen 19e eeuwse cloissone wierookbrander met drakendecor 28cm. Cond.: G

5 Chinese vazen
Resultaat: 100 EUR

Vijf oude Chinese Rotlak-vazen met diverse decors o.a: herten, floraal, dorpsgezicht en rotsen 13-26cm. Cond.: G

Kandelaar
Resultaat: 100 EUR

Grote vergulde 19e eeuwse houten kandelaar (lichte beschadiging) 165cm Cond:G

Petroleumlamp
Resultaat: 100 EUR

Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met groenglazen kap, Grunderzeit CondG

Kristallen plafoniere
Resultaat: 100 EUR

Oude kristallen plafoniere 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø30cm.

2 Delen Jugendstil
Resultaat: 95 EUR

Een gesigneerde messing olielamp, E Hueck nr. 2024, monogram A.M. in vierkant. En een tinnen snavelkan met Jugendstil floraal zweepslagdecor W.M.F met tekst. 26-38 cm Cond:G

Bronzen Aziatische hond
Resultaat: 90 EUR

Chinese cloissone met bronzen Foohond 19e eeuw met afneembare staart 25x17x8cm. Cond.: G

Antieke lijst
Resultaat: 90 EUR

Grote 19e eeuwse gestuukte lijst met decor van ranken en flora (ooit gerestaureerd), lichte beschadiging 137x104cm. Cond.: G

4 Antieke kranen
Resultaat: 90 EUR

Vier grote antieke (koperen) wijnvat- of biervatkranen ca. 1900 24-32cm. Cond.: G

6 Antieke kranen
Resultaat: 90 EUR

Zes antieke koperen wijnvat- of biervatkranen ca. 1900, 14-27cm. Cond.: G

Antieke goudweegschaal
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse goudweegschaal 19e eeuw, louisdor ducat in doos, 12x6x2,5 Cond:G

3 Fotoalbums
Resultaat: 90 EUR

Drie antieke Duitse fotokaarten albums vol met fotokaarten ca. 1870-1900 (mooi tijdsbeeld) van goedgestelde families (1 rug ligt los) 21-29cm. Cond.: G

Haardstel + 2 bokken
Resultaat: 85 EUR

Haardset 19e eeuw bestaande uit: schep, tang, pook en 2 vuurbokken van messing 24-66cm. Cond.: G

2 Duitse kannen
Resultaat: 80 EUR

2 Antieke Duitse kannen omstreeks 1800,1 tinnen klepkan gestempeld I.M.W met Leeuw, 1 terracotta blauwe klepkan(snavelkan) tinnen deksel.21-25 cm.Cond G

6 Antieke kranen
Resultaat: 80 EUR

Zes antieke (koperen) wijnvat- of biervatkranen ca. 1900 in goede staat 14-27cm. Cond.: G

Zweedse telefoon
Resultaat: 80 EUR

Vooroorlogse Zweedse telefoon "Telegrafverkets Verkstad Nynashamn" in goede originele staat 33x26x14cm.

Schelp als lampje
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke camee tafellamp met strijdvoorstelling (gemaakt van een schelp) ca. 1930 in goede staat 18cm.

2 Messing plafonieres
Resultaat: 80 EUR

Twee messing plafonieres 2e helft 20e eeuw met bladmotief in goede staat, 17xø73cm. en 17xø34cm. Cond.: G

5 Diverse pijpen
Resultaat: 80 EUR

Vijf diverse oude/antieke tabakspijpen met porseleinen koppen in goede staat met figurenvoorstellingen 27-64cm. Cond.: G

2 Egyptische figuren
Resultaat: 80 EUR

Twee grote Egyptische figuren: 1x goudkleurig op houten voet, 1x natuursteen-kleurig op houten voet. Museum-replica's 50-57cm. Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 75 EUR

Kavel divers antiek o.a: branders, thermometers (13x), vaten, etc. ca. 1900. 15-57cm. Cond.: R-G

Antieke pick-up
Resultaat: 75 EUR

Antieke Cremona koffer-grammofoon ca. 1920 (Electro Cremola), gebruikerssporen 15x39x29cm. Cond.: R-G

Theedoos Biedermeier
Resultaat: 70 EUR

Tabaks-sigarenkist 19e eeuw met rooster voor sigaren en gedeelte voor losse tabak met deksel. Mahoniehout fineer met bandintarsia en parelmoer en benen pootjes 16x21x13cm. Cond.: G

3 Delen antiek, horeca
Resultaat: 70 EUR

Drie delen antiek horeca: 2x ontkurkers em 1x notenkraker ca. 1900 20-45cm. Cond.: G