Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Boeken, etsen Rembrandt
Resultaat: 40 EUR

Drie antiquarische banden met +\- 300 reprodukties van Rembrandts etswerk, omstreeks 1900 uitgegeven door A. Oosthoek Utrecht, met tekst van Jhr. Dr. J.Six Cond:G 4x51x37cm

Haardplaatje
Resultaat: 40 EUR

Gietijzeren haardplaat met figurenvoorstelling 18e eeuw (of later) 33x44cm. Cond.: G

Kristallen kroonluchter
Resultaat: 40 EUR

Oude kristallen kroonluchter 10-lichts 20e eeuw, 1 kristallen lampenhouder kapot 30xø58cm. Cond.: R

Messing plated kroon
Resultaat: 40 EUR

Antieke messing plated kroon van een heiligbeeld 19e eeuw, incompleet, mist glazen steentjes. 15x11 cm

Tacman, designlamp
Resultaat: 40 EUR

Kunsstof designlamp uit Italie, designer Fernando Casetta (tacman) 2e helft 20e eeuw. Cond:G 19x17x7 cm

Thermostaat
Resultaat: 40 EUR

Antieke Amerikaanse wandklok van blik met thermostaat, gemerkt Honeywell Minneapolis 8 day Jewel ca. 1920 in goede staat 29x8x8cm.

3-Delig servies
Resultaat: 40 EUR

Drie delig retro stijl thee servies, 2e helft 20e eeuw met chroom. gemerkt B.D. in rechthoek. Cond:G 7-30cm

Jugendstil schildersezel
Resultaat: 35 EUR

Grote Jugendstil stijl plated-messing schildersezel met putti en elf 20e eeuw 58cm. Cond.: G

Kraankan + dienblad
Resultaat: 35 EUR

Oude tinnen beschilderde kraantjeskan en 1 Delfts presenteertablet met edeltin omranding (20e eeuw) 40-42cm. Cond.: G

Tinnen kraankan
Resultaat: 35 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse beschilderde kraankan in originele staat. 45cm Cond:G

Collectie Rotterdam
Resultaat: 35 EUR

Collectie boeken over Rotterdam (14x) o.a: geschiedenis WO II, Rotterdam 20e eeuw, Panorama Rotterdam, Bovenkant Rotterdam, In Rotterdam gebeurde het, etc. Cond.: G

Globe
Resultaat: 35 EUR

Antieke met papier belijnde globe, omstreeks 1920, gemaakt door J.Forest, Girard Barrere en Thomas Paris. ( 1 beschadiging) 66x22 cm Cond:R

7 Tinnen borden
Resultaat: 35 EUR

Zeven antieke tinnen borden 18e-19e eeuw (merktekens) ø22-ø27cm. Cond.: G

Lyra strijkijzer-onderzetter
Resultaat: 35 EUR

Antieke messing Lyra-vormige strijkijzer onderzetter, gedateerd 1906 in goede originele staat 37cm.

Kunstenaars schaal
Resultaat: 35 EUR

Oude ijzeren geemailleerde kunstenaars schaal, gesigneerd P.F.W . 1958. voorstellend een boom met vogels en bloemen. 31x27x4 cm. Cond:G

3 Bronzen lijsten
Resultaat: 35 EUR

Drie oude bronzen fotolijsten 20e eeuw, 20-30cm. Cond.: G

Dekseldoos
Resultaat: 35 EUR

Opengewerkte dekseldoos 2e helft 20e eeuw met herder op het deksel, bronskleurig compositie metaal 18x21x17cm. Cond.: G

3 Delen divers
Resultaat: 35 EUR

Drie delen divers 19e eeuw: 1x tinnen pap-warmhouder, 1x koperen weegschaal met gewchten 11-42cm. en 1x kopergeslagen bloempot van mooie kwaliteit met figurendecor

Naaldenhouder
Resultaat: 30 EUR

Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G

Sierkandelaar
Resultaat: 30 EUR

Bronzen sierkandelaar met putti 20e eeuw 44cm. Cond.: G

3 Wandkandelaars
Resultaat: 30 EUR

Drie oude antieke messing wandkandelaren,1 twee armige antieke empire stijl kandelaar,1 kerkelijke kandelaar, Italiaanse kandelaar met glazen pegels. 23-30 cm Cond:G

Sabel
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve sabel, made in India, gegraveerd lemmet en florale decors, 20e eeuw, 98cm Cond: G

Eier warmhouder
Resultaat: 30 EUR

Roodkoperen eier-warmhouder uit de Art Deco tijd ca. 1930 met houten knop 23xø11cm. Cond>: G

Tabakspijp
Resultaat: 30 EUR

Antieke tabakspijp in foudraal van leer met wapen en tekst "dili dentin ditat", eindstukje van mondstuk afgebroken maar erbij Cond.: R-G