Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Glazen kandelaren 5528
2 Glazen kandelaren

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
3 Delen Boheems glas 5522
3 Delen Boheems glas

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Gebrandschilderd glas 5587
Gebrandschilderd glas

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kristallen vaas + schaal 5510
Kristallen vaas + schaal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lampenvoet 5574
Lampenvoet

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5 Delen kunstglas 5502
5 Delen kunstglas

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
2x Gembercoupe 5511
2x Gembercoupe

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
8 Kristallen roemers 5552
8 Kristallen roemers

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bowlpot + 5 glazen 5521
Bowlpot + 5 glazen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Swarovski hond 5533
Swarovski hond

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Jugendstil glazen vaas 5575
Jugendstil glazen vaas

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2 Karaffen 5583
2 Karaffen

Resultaat:

61 EUR

Verkocht
Kristallen bowlset 5548
Kristallen bowlset

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5 Delen glas 5572
5 Delen glas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Rode Boheemse vaas 5519
Rode Boheemse vaas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Jaarstukken met schade 5535
2 Jaarstukken met schade

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Delen glaswerk 5570
3 Delen glaswerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 Delen Swarovski 5571
5 Delen Swarovski

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Azijnstel 5582
Azijnstel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Art Deco schalen 5506
2 Art Deco schalen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
9 Roemers 5542
9 Roemers

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Glas in lood venster 5586
Glas in lood venster

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Delen glas, 19e eeuw 5540
2 Delen glas, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
8 Wijnrode glazen 5553
8 Wijnrode glazen

Resultaat:

40 EUR