Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen vrouw met ivoor 5000
Bronzen vrouw met ivoor

Resultaat:

1.050 EUR

Verkocht
Terracotta beeld, Goldschneider 5001
Terracotta beeld, Goldschneider

Resultaat:

1.050 EUR

Verkocht
Terracotta beeld 5004
Terracotta beeld

Resultaat:

580 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Rodin 5039
Bronzen beeld, Rodin

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Bronzen beeldjes 5008
2 Bronzen beeldjes

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
2 Bronzen hazewindhonden 5026
2 Bronzen hazewindhonden

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Bronzen boedha 5013
Bronzen boedha

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Vogel op marmeren voet 5022
Vogel op marmeren voet

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Bronzen Chinees paard 5036
Bronzen Chinees paard

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Bronzen roofvogel op tak 5037
Bronzen roofvogel op tak

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Bronzen erotisch beeld 5059
Bronzen erotisch beeld

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Bronzen eend 5082
Bronzen eend

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Houten beeldje, 17e eeuw 5010
Houten beeldje, 17e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Snijwerken 5064
2 Snijwerken

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Bronzen danseres, modern 5031
Bronzen danseres, modern

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen dikke dame 5045
Bronzen dikke dame

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen boekensteun, Napoleon 5056
Bronzen boekensteun, Napoleon

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen beeld 5096
Bronzen beeld

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3 Delen oud brons 5033
3 Delen oud brons

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Beeld, "Le Travail" 5066
Beeld, "Le Travail"

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen ekster 5083
Bronzen ekster

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Beeld, hoofd 5027
Beeld, hoofd

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen ram 5028
Bronzen ram

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Brons, A. Schulze 5044
Brons, A. Schulze

Resultaat:

90 EUR