Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij met bloesembomen en kippen 40x80cm. Cond.: G
Twee werken van W. Sommer (Duitse School), olieverf op paneel, berglandschappen met huizen 42x28cm. Cond.: G
Ongesigneerd (Atelier W. de Groot ca. 1930), olieverf op paneel, stilleven met ketting (bloedkoraal) 30x33cm. Cond.: G
G. de Groot ca. 1940, olieverf op paneel, landschap met pad 26x34cm. Cond.: G
Anton Molkenboer 1921, operatiekamer met patient en doktoren, aquarel op papier. Cond:G 70x55 cm
G. de Groot 1942, olieverf op paneel, landschap met boerenschuur 37x27cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse gravures met Franse edele heren afgebeeld 13x7cm. Cond.: G
Oude Engelse golf-prent in wortelnoten lijst 2e helft 20e eeuw in goede staat.
Vier werken Duitse School 20e eeuw, olieverf op linnen en olieverf op paneel, lanschappen met huizen 24-28cm. Cond.: G
O. Graf (Duitse School), ets op papier, boerderij met paardenspan en figuren 34x29cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd nr 141\400 moderne coulissen voorsteling, litho op papier. 50x69cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, riviergezicht met molen 63x59cm. Cond.: R-G
Yves Braque, epreuve d'artiste, lithografie op papier, landschap Cond.: G
Landkaart 17e eeuw, ets op papier, Frederio de Wit 1671 Carta Nova accurate del passagio et strada.... 57x47cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Strerenberg Gompertz, Amsterdam 1919, dame met hoed, olieverf op linnen. 50x75 Cond:G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, meisjesportret in interieur 59x43cm. Cond.: G
J.vd. Does Koog aan de Zaan 1924, eiland met sneeuw, olieverf op paneel 43x24 Cond:G
Arend van de Pol, olieverf op linnen, Hollands landschap met schapen 43x59cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, abstracte viool (naar Picasso) 50x70cm. Cond.: G
Uno Karlsson (Zweedse School 1903 - ), olieverf op linnen, dorpsstraat met figuren 46x39cm. Cond.: G