Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, haventje
Resultaat: 100 EUR

Verso Ruwel gesigneerd, havengezicht met vissersboten, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Russisch schilderij
Startprijs 40 EUR

Russische school, 2e helft 20e eeuw(verso signatuur) gezicht op kerk, olieverf op paneel, 40x30 Cond:G

Roel Wildeboer
Startprijs 100 EUR

Roel Wildeboer 1902-1989, vaas met bloemen, olieverf op linnen. 40x50 Cond:G

2 Tekeningen, 17e-18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee tekeningen op papier 17e-18e eeuw: 1x portret, mangaankleurige inkt 15x13cm. en 1x vrouw met emmer en stok (rood potlood) 19x15cm. Cond.: G

Oosterse ets
Resultaat: 30 EUR

Ets op papier 18e eeuw met Arabische voorstelling 17x21cm. Cond.: G

Russisch schilderij
Startprijs 40 EUR

Russische school 2e helft 20e eeuw (verso signatuur) brug over rivier olieverf op paneel. 35x24 Cond:G

Corneille
Resultaat: 50 EUR

Corneille 94, reproductie op linnen, duif en kat 50x60cm. Cond.: G

Atelier Rose-Marie Sterenberg
Resultaat: 60 EUR

Atelier Rose-Maria Sterenberg Gompertz, Amsterdam 1919, Portret, Olieverf op linnen 50x35cm Cond:G

2 Houtsnedes
Resultaat: 105 EUR

Twee houtsnedes op papier, monogram H.K. ca. 1930, 1x landschap met molen 15x14cm. en 1x dorpsgezicht in de sneeuw 18x14cm. (waarschijnlijk Herman Kruyder) Cond.: G

Tekening Putti, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Tekening op papier 18e eeuw, voorstelling van putti (studie) 17x17cm. Cond.: G

Theo van Elsen, 3 tekeningen
Startprijs 50 EUR

Drie tekeningen van Theo van Elsen(Indie 1896-1961 Parijs) drie portretten inkt op papier. 13x20, 17x19 en 18x20 cm Cond:G

Tekening, 17e-18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Tekening op papier 18e eeuw (rood potlood), voorstellend een hand met schrijfveer 17x19cm. Cond.: G

Gravure, Leon Schenk
Startprijs 40 EUR

Ets op papier 18e eeuw door Leon Schenk Fecit, koningin met kroon 19x13cm. Cond.: G

Schilderij, Parijs
Resultaat: 60 EUR

Smith, 2e helft 20e eeuw stadsgezicht Parijs met figuren, olieverf op paneel. 46x30cm Cond:G

Theo v. Elsen, 2 tekeningen
Startprijs 50 EUR

Twee werken van Theo van Elsen (Indie 1896-1961 Parijs) figuren in cafe en man op paardenkar, inkt op papier. 23x19 en 21x16cm Cond:G

4 Prenten, jacht
Resultaat: 50 EUR

Vier jachtprenten in wortelnoten lijst 20e eeuw (Old hands at the game, the opening day, a killing pace, gone away) lithografie op papier. 23x15 Cond:G

Atelier Rose-Marie Sterenberg
Resultaat: 80 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenber Gompertz Amsterdam 1919, winters bosgezicht, olieverf op linnen. 45x70 Cond:G

Aart Schouman, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Ets (aquatint) op papier 18e eeuw, wilde kat "A. Schouman, ad vir. del, S. Fokke Fecit" 21x16cm. Cond.: G

Sepia, 17e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Tekening of aquatint 17e eeuw van een ruïne met herder en vee 13x21cm. Cond.: R

C.L. Bezemer
Resultaat: 110 EUR

C.L.Bezemer (Clement) Zwijndrecht 1910 -2001 Dordrecht, winters landschap met boten in een sloot, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

2 Chinese schilderijen
Startprijs 50 EUR

Twee oude op zijde geschilderde Kakemono's omstreeks 1930. Gesigneerd. Met bloesem en vlinder voorstelling (twee scheuren) 137x45 en 121x37cm Cond:R\G

4 Etsen, watermolens
Resultaat: 80 EUR

Attelier Maarten Hangbrok? vier Twentse watermolens, etsen op papier (Singraven, Haaksbergen, Oele en Diepenheim) 14x9cm Cond:G

Floria, abstract
Resultaat: 70 EUR

Floria, 2e helft 20e eeuw, abstract landschap acryl op linnen. 65x80cm Cond:G

Sepia, 17e-18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, aquarel op papier, jagers in een landschap 15x20cm. Cond.: G