Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

12 Satsuma kop & schotels
Resultaat: 80 EUR

Twaalf oude Satsuma keramieken kop en schotels (mocca) 20e eeuw met floraal en goud decor (chip gelijmd) 6x11ø Cond:G

Fayence bierpul
Resultaat: 35 EUR

Duitse Fayence 18e-19e eeuwse bierpul met tinnen deksel en blauw floraal decor. Bovenrand lichte randschades en duimrust gesoldeerd, 17xø10cm. Cond.: R

2x Sauskom, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese Queng Leng sauskommen met landschapdecor, floraal en interieurdecor(1 bodem haarlijn) verder in goede originele staat. 18x8x9cm

3 Kop & schotels, Chinees
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels Kang Xy, met rondom diverse voorstellingen in coulissen( 1 beschadigd) 4x10,5ø Cond:R/G

Fam Rose bord
Startprijs 150 EUR

Aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze bord met vaas in de tuin decor 25øcm haarlijn, Cond:R

Guan Yin
Resultaat: 350 EUR

Oude Chinese Quan Yin Blanc de Chine 20e eeuw Chip van console 37,5cm Cond:R

Bord met zilveren beugel
Resultaat: 160 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van krab en karper en 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 met fraaiue gedreven florale bewerking aan de bovenzijde JL. S:1877, bord is...

Bord met zilveren beugel
Startprijs 110 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 met fraaie gravure, Mt: onleesbaar (voorstelling van een balspelende Chinese jongen) 3,3xø16,4cm. Oude haarlijn v...

Bord met zilveren beugel beugel
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 met geschulpte rand voorzien van florale gravure, Mt. FYCH Rennefeld, Amsterdam JL. Q:1875 3,4xø21,6cm. Cond.: G

Bord met zilveren beugel
Resultaat: 130 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws diep bord met 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 Hollands met parelrand MT: van Kempen en zn, Voorschoten JL B:1886(Chinees tuindecor) 4xø16,5cm. Cond.: G

Yixing potje, 19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd en met decor van Chinese tekens in goede staat 12x16x10cm.

Porseleinen vaas
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas 19e eeuws, Wucai met rondom paradijsvogel in natuur decor 44x18,5ø Cond:G

2 Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Twee zeldzame Chinese borden 17e 18e eeuw Kang Xy. met tuin en florale decors beide met haarlijn 22,5cm ø Cond:R

3 Chinese borden
Startprijs 50 EUR

Drie 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden, een Queng Lung met haarlijn, een met licht decor haarlijn en randschade, en een kleine Queng Lung met randschade en haarlijn Cond:R

Grote gemberpot
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Chinese porseleinen gemberpot 20e eeuw met floraal en vogel decor, 32x23 cm Cond:G

Porseleinen vaas, kleuren
Startprijs 400 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Roze vaas met rotsen en kustplaats decor met figuren omstreeks 1900 45,5x18ø Cond:G

6 Aardewerken beeldjes
Resultaat: 70 EUR

Zes oude Chinese terracotta geglazuurde figuren 20e eeuw (2 figuren hebben 1 vinger beschadigd) 13x21cm. Cond.: R-G

Pors. vaas, blauw/wit
Startprijs 2.500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom figurendecor en ratten(minimale glazuurschade bovenrand) 47x23ø Cond:G

Gemberpot, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom decor van figuren en medaillons en flora 22xø20cm. Cond.: G

Porseleinen flesje nippon schoyu
Startprijs 100 EUR

Oude Japanse porseleinen(soja) fles Nippon Shoyu, 1e helft 20e eeuw in goede staat 13x9cm

Vier porseleinen figuren zoen
Startprijs 40 EUR

Vier porseleinen figuren 20e eeuw: 1x twee vogels ca. 1930, gemerkt Brazil en 3x figuren 14-21cm. Cond.: G

4 Porseleinen figuren
Startprijs 20 EUR

4 porseleinen figuren,een blauw-wit paar 20 eeuw (chip voet) en een musicerend paar 19e eeuw(beschadigd) 11-13 cm.Cond: M\R

Drie porseleinen groepen met koets
Startprijs 50 EUR

Drie oude porseleinen groepen met koetsen 20e eeuw (1x paardekop beschadigd) 14-26cm. Cond.: R-G

Twee porseleinen groepen tafellampen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote porseleinen tafellampen Duitsland 2e helft 20e eeuw (beschadigingen) 43-53cm. Cond.: R