Twee grote oude Chinese dekselpotten 2e helft 20e eeuw met Chinese monniken decor. 23x21ø Cond:G
Twee grote oude Chinese porseleinen dekselpotten 2e helft 20e eeuw, met diverse decors, kraanvogels en figuren. 35x17x17 Cond:G
Kavel met 11 antieke handbeschilderde Villeroy & Boch borden met opengewerkte omranding en diverse florale decors, gedateerd 1888 en monogram FZ (1 beschadigd) Cond.: R-G
Negentien delen keramiek 19e eeuws geglazuurde boeren borden met beschildering. 18-22ø cm Cond:G
Oud porseleinen 12-delig theeservies 1e helft 20e eeuw met decor van Chinese Lange Lijs: 8x kop & schotels, 1x etagere, 1x theekan, 1x suikerpot en 1x melkkan 5-24cm. Cond.: G
Porseleinen beschilderde tegel ca. 1900, gesigneerd W.F. Bekking (beschadigingen) 26x16cm. Cond.: R
Twee oude porseleinen figuren 20e eeuw: 1x groot gekleurd, vrouw met jongen "GDR Duitsland" en 1x vrouw met rozen, gemerkt met vos (mist vinger, vermoedelijk Rusland) 29-43cm. Cond.: R-G
Chinbees porselein blanc de Chine Geisha 20e eeuw(onder hand stukje porselein weg) 26cm Cond:R
Twee Chinese Yixing theepotjes 20e eeuw (gemerkt) 9x16x8 en 10x14x9 Cond:G