Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Rosenthal serviesje
Resultaat: 110 EUR

Duits Rosenthal Sansourcy porseleinen ontbijtservies bestaande uit:theekan, koffiekan, melk en suiker, 8 kop en schotels 7 ontbijtborden, 8 eierdoppen, botervloot, schaal, en 2 kleinere schalen. 6-36c...

Chin. miniatuur porselein
Resultaat: 110 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen miniatuur vaasjes, waaronder drie knobbelvaasjes met floraal decor, een Geisha vaasje en een vaasje met floraal decor (chip) 18e en 19e eeuws. 4,5-9cm Cond:R/G

Villeroy & Boch servies
Resultaat: 100 EUR

Oud Villeroy en Boch servies, decor Diana, made in Germany SAAR. theepot, 2xmelk en suikerpot, 3 langwerpige vleesschalen, grote ronde schaal, sauskom, soepterrine, dekselschaal, 6 soepborden, 4 kop e...

Porseleinen Tafelstuk
Resultaat: 100 EUR

Groot oud porseleinen tafelstuk, gemerkt R.B. 2e helft 20e eeuw met putti en rozen (minimale chips mogelijk) 45x40x22cm. Cond.: G

Porseleinen figuur
Resultaat: 100 EUR

Oude Russische porseleinen figuur(gemerkt 20e eeuw) voorstellende een vliegveld seinvrouw in Rusische klededracht, 21cm Cond:G

Porseleinen figuur
Resultaat: 100 EUR

Oude Russische porseleinen figuur(gemerkt 20e eeuw) voorstellende een Russische officier met vrouw 16,5cm Cond:G

6x Hummel
Resultaat: 95 EUR

Zes Hummel figuren van Goebel bestaande uit een meisje en jongen met mand 94/1 1960-1972 14 cm, een meisje met fluit nr 92/0 1950 13 cm, een jongen met trompet nr 97 1979-1990 12 cm, een jongen als sc...

2 Meissen schaaltjes
Resultaat: 91 EUR

Twee oude Duitse Meissen porseleinen schaaltjes met roze florale decors 2e helft 20e eeuw in goede staat 10-12,5cm.

Imari pot
Resultaat: 90 EUR

Mooie 19e eeuwse Imari porseleinen bloempot met florale decors in goede staat 21x28ø cm

Imari bord
Resultaat: 90 EUR

Imari porseleinen 19e eeuws bord met decor van dansende Japanse vrouw en gouddecor in goede staat ø27,8cm.

2x Sauskom, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese Queng Leng sauskommen met landschapdecor, floraal en interieurdecor(1 bodem haarlijn) verder in goede originele staat. 18x8x9cm

3 Delen porselein + kom
Resultaat: 85 EUR

Vier keer antiek Chinees porselein, 1 Kang Xy kop en schotel(gemerkt, chips van schotel) Twee 18e eeuwse schotels domkerblauw floraal (1chip,randschade) 1 Imari kom 18e eeuw, tuindecor(randschade) 9-1...

Chinese trekpot, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen Kang Xy trekpot met Chinese tuin decor, 17-18e eeuws(chip tuit, en randschade deksel) 12x17x10ø Cond: R/G

Porseleinen kat
Resultaat: 80 EUR

Oude porseleinen Bing en Grohndal kat, nr. 3281 F.G., 19,5cm. Cond.: G

Bierpul J.D.V.V. Schedel
Resultaat: 80 EUR

Duitse keramieken bierpul in de vorm van een schedel ca. 1900 in goede staat 18x10x16cm.

Wit KPM beeldje
Resultaat: 80 EUR

Antiek Duits KPM biquit porseleinen figuur getiteld, Klugheid omstreeks 1900 (weggewerkte bakfout, arm gelijmd) 25cm Cond:R

12 Satsuma kop & schotels
Resultaat: 80 EUR

Twaalf oude Satsuma keramieken kop en schotels (mocca) 20e eeuw met floraal en goud decor (chip gelijmd) 6x11ø Cond:G

2 Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Twee zeldzame Chinese borden 17e 18e eeuw Kang Xy. met tuin en florale decors beide met haarlijn 22,5cm ø Cond:R

Chinese kom The Nanking cargo
Resultaat: 75 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Kang Xi kom met binnenin blauw landschapsdecor, herkomst The Nanking Cargo 7xø14,8cm. Cond.: G

Wedgwood servies, Moss Rose
Resultaat: 75 EUR

Wedgewood Moss Rose, 7 kop en schotels, melk en suikerpot, theepot, twee ovale schalen, 2x botervloot en 10 eierdopjes. 6-23cm Cond:G

Vleesschotel Chinees klein
Resultaat: 70 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met kustplaats decor, in zeer goede staat. 27x20cm

KPM Schaal
Resultaat: 70 EUR

Antieke DUitse KPM porseleinen schaal, letters E.R. en Y.M. Handbeschilderd met floraal decor en vlinders 19e eeuw 32x25x4cm. Cond.: G

6 Delen Kutani
Resultaat: 70 EUR

Zes delen 19e eeuws Japans kutani porselein: 2x Knobbelvazen fijn geschilderd en gemerkt (goed), 1x pijpvaas met vogels en floraal decor (gemerkt), 1x kleine vaas (chip af), 1x theepot met geisha in d...

Chinese schenkkan, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schenkkan met decor van objecten in landschap. Oude haarlijn en chip deksel 15x8xø11cm. Cond.: R-G