Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee porseleinen groepen
Resultaat: 30 EUR

Twee oude porseleinen groepen 20e eeuw: 1x groot, gemerkt Napels en 1x kleiner, onduidelijk gemerkt (waarschijnlijk Thüringen Duitsland). Grote stuk is beschadigd aan handen, jurk, etc. Kleinere groep...

Witte Meissen vaas
Resultaat: 30 EUR

Meissen Weiss porseleinen Duitse knobbelvaas 2e helft 20e eeuw, geinspireerd naar Chinees voorbeeld 20xø12cm. Cond.: G

4 Snuffbottles
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Chinese snuffbottles van glas 20e eeuw: 2x met keizers en tekst, 1x groen glas, gesigneerd Jean Paton France en 1x bloemdecor 6-8cm. Cond.: G

Aardewerken fles
Resultaat: 30 EUR

Aparte Hollandse keramieken jenever fles, Nederland in de oorlog 1940 met afbeeldingen rondom betreffende wapentuig, Loogmans en zn N.V. S'Hertogenbosch , 27x10.5ø Cond:G

Imari vaas
Resultaat: 30 EUR

Grote porseleinen Imari vaas met decor van goud, flora en figuren 2e helft 20e eeuw 46cm. Cond.: G

Kavel porselein
Resultaat: 25 EUR

Lot oud porselein omstreeks 1980. o.a 7x fürstenberg met rozendecor , rosenthal vazen geel/wit, rosenthal vaasje decor moliere, schaaltjes Frankrijk F.D.A. 10-21cm Cond:G

Imari schotel
Resultaat: 25 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen bord met gekartelde rand. Decor van symbolen en flora ø31cm. Cond.: G

Imari vaas
Resultaat: 25 EUR

Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met decor van dansende figuren, geisha en flora 30,5xø14cm. Cond.: G

Hummel figuur
Resultaat: 25 EUR

Oude Duitse keramieken Hummel figuur (nr. FX 135/3, voorstellend Nefretite 20cm. Cond.: G

Tabakspot, messing deksel
Resultaat: 25 EUR

Grote oude Gouda goedewaagen tabaks dekselpot omstreeks 1930 met indianen en tabakdecor in goede staat 40x22ø

3 Delen Kang Xi
Resultaat: 25 EUR

Drie delen 17e-18e eeuws Kang Xi porselein: 2x borden met floraal decor ø22,7cm. (beschadigd) en 1x kom met landschapsdecor 5xø16cm. (haarscheuren bodem). Cond.: M-R

Imari schaal, gelobt
Resultaat: 25 EUR

Prachtige grote imari porseleinen gelobde schaal met decor van flora, coulissen en paradijsvogels 18e-19e eeuw, gesigneerd. 9xø25cm. (randschade) Cond.: R

Chinese vaas
Resultaat: 25 EUR

Prachtige 19e eeuwse Chinese of Japanse vaas met decor van figuren, vogels en flora (gesigneerd) 30,5xø17,5cm. Cond.: G

Borden, Petrus Regout + kom
Resultaat: 25 EUR

Collectie Petrus Regout Maastricht borden: 3x decor Amazone, 6x decor Willow, 5x decor Orient polychrome, 3x decor Panama, 8x decor Oriental, 3x decor Tecla, 1x decor Hollandia, tevens 1x kastkom H. B...

Koffieservies, zilver-overlay
Resultaat: 25 EUR

Tiendelig porseleinen plated koffieservies 20e eeuw, onduidelijk gemerkt 12-26cm. Cond.: G

Meissen schaal + bord
Resultaat: 25 EUR

Twee delen Meissen porselein ca. 1900 (Knauf): 1x grote vleesschaal met blauwe geschulpte rand en 1x bord met blauwe geschulpte rand 23-48cm. Cond.: G

6 Delen porselein
Resultaat: 25 EUR

Zes delen Chinees en Japans porselein, een Familie Verte bord met geel, Familie Roze dekselpotje, snuffbottle met floraal decor, Imari vaasje, zoutstrooier en een dekselpotje. (minimale chips mogelijk...

Petrus Regout set
Resultaat: 25 EUR

Societe Ceramique Maastricht 13-delige antieke keramieken nootjes-set ca. 1900 met bloemdecor in goede staat ø8-ø18cm.

2 Bekers
Resultaat: 20 EUR

Twee Oost-Duitse porseleinen bierpullen Unterweissbach: 1x met roofvogel en 1x met ram. Handbeschilderd en in goede staat 21cm.

6 Kop & schotels
Resultaat: 20 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlinderdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G

Jugendstil vaas
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen Jugendstil vaas ca. 1900 Duitsland "Turn bei Teplitz Ernst Walis", cracele aan bovenrand glazuur H.: 17cm. Cond.: G

Spaanse schaal
Resultaat: 20 EUR

oude Spaanse keramieken schaal, met binnenin bewerkte florale decors en roofvogel en gouddecor. 20e eeuw, minimale chip, 11x12x12. Cond:G

6 Delen Duits steengoed
Resultaat: 20 EUR

6x oud Duits steengoed oa. westerwald 20e eeuw. 4 x bierpul met tinnen deksel, 1 kruik, 1 stopfles. 15-28cm. Cond:G

Majolica paard
Resultaat: 20 EUR

Grote oude Duitse Karlsruhe Majolica paard ca. 1930 met cracele glazuur in goede staat 19x44x14cm.