Henk Verdonck 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met kasteeltje en figuren 50x40cm. Cond.: G
R. de ST Delis omstreeks 1930 le Havre Franse school, boomgaard met koeien olieverf op linnen, 55x46 Cond:G
Kavel met 7 tekeningen op papier 17e-18e eeuw o.a: portret, figuren, bloemen, landschap etc. 16-21cm. Cond.: G
Ets op papier 18e eeuw (aquatint in het rood), voorstellend herder met schapen 23x18cm. Cond.: R-G
J.C. v.d Heijden 1911-1992, boerderij met waterput, boerin en kippen olieverf op linnen, 50x60cm Cond:G
Huib Daniels, 20e eeuw,magere brug Amsterdam, olieverf op paneel,19x18cm Cond:G
G.Z. de Wetstein -Pfister monogram 1867-1942, oppasser in de dierentuin, aquarel op papier 16x9cm Cond:G
P.Renard 21e eeuw strandgezicht met figuren, olieverf op paneel 17x12cm Cond:G
J. Lamers fecit, olieverf op paneel, stadsgezicht Amsterdam 23x33cm. Cond.: G
W. Tiedjen Duitse school 1881-1950, netten drogen a.d kade olieverf op paneel 40x55 Cond:R
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, Italiaans landschap 50x60cm. Cond.: G
J. Komz (2e helft 20e eeuw), olieverf op linnen, 19e eeuwse cavalerist te paard 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd stadsgezicht Parijs met figuren, olieverf op linnen, 50x60 Cond:G
Martin van Waning Den Haag 1884-1972 Dokkum Drentse boerderij met boer en boerin, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Vero Wurtenaar 17e/18e eeuw, studie hondenkoppen, rood krijt op papier 18x24 Cond:G
H.G.Gandy(Henry George 1874-1950) oosterse zijlboten bij avond voor kust, aquarel op papier 34x20cm Cond:G
Vijf etsen op papier 17e-18e eeuw, voorstellend diverse bomen tussen rotsblokken 10x9cm. Cond.: G
Ton Ankone (Oldenzaal) Twentse windmolen met figuren, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
W.A van Leeuwen, mand met paddestoelen olieverf op linnen, 40x30cm Cond:G
Monogram V.T.W. ca. 1930, olieverf op linnen, biddende monnik 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (Duitse School?), olieverf op paneel, bergachtig landschap met figuren 23x20cm. Cond.: G