26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

Bronzen ceremonie staf-standaard 2000
Bronzen ceremonie staf-standaard
Startprijs 800 EUR
Bronzen ceremonie staf-standaard (groot) 2001
Bronzen ceremonie staf-standaard (groot)

1.000 EUR

Bronzen Chariot Rod Finial 2002
Bronzen Chariot Rod Finial
Startprijs 700 EUR
Grote messing samovaar 2003
Grote messing samovaar

600 EUR

Apothekers reiskistje 2004
Apothekers reiskistje
Startprijs 1.400 EUR
Inktstel, wilde zwijnen (brons) 2005
Inktstel, wilde zwijnen (brons)
Startprijs 450 EUR
2 Bronzen kanonnen 2006
2 Bronzen kanonnen

100 EUR

Staande lamp met plantenbak 2007
Staande lamp met plantenbak

450 EUR

Officiers-sabel, 19e eeuw 2008
Officiers-sabel, 19e eeuw

150 EUR

Historisme console + dekselpot 2009
Historisme console + dekselpot

600 EUR

Lamp, Amsterdamse School 2010
Lamp, Amsterdamse School

550 EUR

Schildpad etui, ingelegd 2011
Schildpad etui, ingelegd
Startprijs 150 EUR
Messing vogelkooi 2012
Messing vogelkooi

60 EUR

Schildpad portemonnee 2013
Schildpad portemonnee
Startprijs 100 EUR
Stel messing wandschotels 2014
Stel messing wandschotels
Startprijs 150 EUR
Uit hoorn gesneden wandelstok-handvat 2015
Uit hoorn gesneden wandelstok-handvat
Startprijs 220 EUR
Art Deco lamp, bronzen hert 2016
Art Deco lamp, bronzen hert
Startprijs 400 EUR
Grote cloisonne vaas 2017
Grote cloisonne vaas
Startprijs 625 EUR
Messing sextant 2018
Messing sextant

125 EUR

Harnas 2019
Harnas

700 EUR

Scheepskompas + kijker 2020
Scheepskompas + kijker

90 EUR

Antieke hand-naaimachine 2021
Antieke hand-naaimachine

75 EUR

Pikkelhaube 2022
Pikkelhaube

160 EUR

Majolica hang-petroleumlamp 2023
Majolica hang-petroleumlamp

190 EUR