Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Boulle stijl niervormig kastje 4092
Boulle stijl niervormig kastje

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Swarovksi ijsbeer (837477) 5500
Swarovksi ijsbeer (837477)

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Swarovski Assepoester (255108) 5501
Swarovski Assepoester (255108)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Swarovski merrie(860864) 5502
Swarovski merrie(860864)

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Swarovski bloemschikking (252976) 5503
Swarovski bloemschikking (252976)

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Swarovski dolfijn (221628) 5504
Swarovski dolfijn (221628)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Iittala Gans, Oiva Toikka 5505
Iittala Gans, Oiva Toikka

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Iittala Auerhoen, Oiva Toikka 5506
Iittala Auerhoen, Oiva Toikka

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Iittala vogel, Oiva Toikka 5507
Iittala vogel, Oiva Toikka

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Iittala korhoen, 5508
Iittala korhoen,

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
Iittala duif (jaarvogel), Oiva Toikka 5509
Iittala duif (jaarvogel), Oiva Toikka

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Iittala plevier, Oiva Toikka 5510
Iittala plevier, Oiva Toikka

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Swarovski hertenbok (291431) 5511
Swarovski hertenbok (291431)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Swarovski dekseldoos (210793) 5512
Swarovski dekseldoos (210793)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Swarovski waterlelie kandelaar 5513
Swarovski waterlelie kandelaar

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Swarovski kom (168082) 5514
Swarovski kom (168082)

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Swarovski olifant (678945) 5515
Swarovski olifant (678945)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Swarovksi leeuw (269377) 5516
Swarovksi leeuw (269377)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Swarovski waterlelie (010001) 5517
Swarovski waterlelie (010001)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Swarovski Beer (243880) 5518
Swarovski Beer (243880)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Swarovski ballerina (236715) 5519
Swarovski ballerina (236715)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Swarovski dromedaris (247683) 5520
Swarovski dromedaris (247683)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Swarovski giraffe (236717) 5521
Swarovski giraffe (236717)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Swarovski schip (162882) 5522
Swarovski schip (162882)

Resultaat:

180 EUR