Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Frans servies, J. Petie 6000
Frans servies, J. Petie

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
3 Grote Kang Xi borden 6001
3 Grote Kang Xi borden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
2 Grote Imari borden 6002
2 Grote Imari borden

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Yixing potje, krekel 6003
Yixing potje, krekel

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Groot Imari bord 6004
Groot Imari bord

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
6 Chinese borden, 18e eeuw 6005
6 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
4 Delen Chinees met zilver 6006
4 Delen Chinees met zilver

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Kang Xi Ghendi, 17e-18e eeuw 6007
Kang Xi Ghendi, 17e-18e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Kang Xi dekselpot 6008
Kang Xi dekselpot
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Grote Imari dekselvaas 6009
Grote Imari dekselvaas

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
Divers Chinees porselein 6010
Divers Chinees porselein

Resultaat:

850 EUR

Majolica bloemenzuil met pot 6011
Majolica bloemenzuil met pot
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Wandplaat, Delfts blauw 6012
Wandplaat, Delfts blauw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Tegel 6013
Tegel

Resultaat:

300 EUR

Aardewerken vaas, W.C. Brouwer 6014
Aardewerken vaas, W.C. Brouwer
Startprijs 150 EUR
Terracotta schenkkan, Khurvin 6015
Terracotta schenkkan, Khurvin
Startprijs 300 EUR
Yixing potje, Foo-honden 6016
Yixing potje, Foo-honden
Startprijs 500 EUR
Aardewerken hond, Wenen 6017
Aardewerken hond, Wenen
Startprijs 300 EUR
Grote porseleinen tijger 6018
Grote porseleinen tijger
Startprijs 350 EUR
Tegeltableau 6019
Tegeltableau
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Grote terracotta olifant 6020
Grote terracotta olifant

Resultaat:

200 EUR

Grote Duitse schaal met wapens 6021
Grote Duitse schaal met wapens
Startprijs 220 EUR
Groot wandbord met ruiter 6022
Groot wandbord met ruiter
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Delftse knobbelvaas 6023
Delftse knobbelvaas

Resultaat:

100 EUR