Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Bronzen  beelden, Coustou 5000
2 Bronzen beelden, Coustou

Resultaat:

1.146 EUR

Verkocht
Houten Madonna 5001
Houten Madonna

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Kunstobject Jliev 5002
Kunstobject Jliev

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, hoofd met voet 5003
Bronzen figuur, hoofd met voet

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Antieke lansdragers 5004
2 Antieke lansdragers

Resultaat:

900 EUR

Bronzen beeld, dame 5005
Bronzen beeld, dame
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Brons, Marianne Houtkamp 5006
Brons, Marianne Houtkamp

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Brons, Marianne Houtkamp 5007
Brons, Marianne Houtkamp

Resultaat:

950 EUR

Brons, Marianne Houtkamp 5008
Brons, Marianne Houtkamp
Startprijs 400 EUR
Brons, Marianne Houtkamp 5009
Brons, Marianne Houtkamp
Startprijs 300 EUR
Bronzen beeldje met ivoor 5010
Bronzen beeldje met ivoor
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Terracotta beeldengroep, naar Goldschieder 5011
Terracotta beeldengroep, naar Goldschieder

Resultaat:

300 EUR

Olifant met berijder, 19e eeuw 5012
Olifant met berijder, 19e eeuw
Startprijs 1.300 EUR
Bronsje, vrouw met ivoor 5013
Bronsje, vrouw met ivoor
Startprijs 1.000 EUR
Bronzen buste, meisje 5014
Bronzen buste, meisje
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Groot bronzen beeld 5015
Groot bronzen beeld

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Art Deco beeld, hond 5016
Art Deco beeld, hond

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen beeld naar Remington 5017
Bronzen beeld naar Remington

Resultaat:

450 EUR

Madonna met kind 5018
Madonna met kind
Startprijs 3.200 EUR
Verkocht
Bronzen grote boedha 5019
Bronzen grote boedha

Resultaat:

200 EUR

Bronzen hond E.Sicnard 5020
Bronzen hond E.Sicnard
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Bronzen grote boedha 5021
Bronzen grote boedha

Resultaat:

200 EUR

Beeld, Villanis 5022
Beeld, Villanis
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Brons, Marianne Houtkamp 5023
Brons, Marianne Houtkamp

Resultaat:

650 EUR