Grote zware kristallen vaas van Val St. lambert, onduidelijk gesigneerd. Helder kristal met groene tinten 28,5x20cm. In zeer goede staat
Grote "fles" met groene accenten, gesigneerd Helen Krantz en genummerd (942381?), 32,5xø15cm. in zeer goede staat.
Twaalf Egyptische kunstglazen parfumflacons 20e eeuw, 8-21cm Cond:G
Vijf delen glas/kristal: 2x bollen met groene tinten, gemerkt Ahus Sweden (HA-A2?) en 3x bollen (2x druppelvormig) met binnenin oranje/witte en zwarte tinten (ongemerkt), allen in zeer goede staat H.:...
Grote moderne mondgeblazen kunstenaars glazen vaas, met gezicht en oorbellen (knipoog) 21e eeuw 35,5cm Cond:G
Grote oude Italiaanse/Venetiaanse tafellamp met porseleinen fitting, voorstellende een zeepaard(stukje pootje weg) mondgeblazen met bladgoud. 61x18ø Cond:R
Grote Hollandse glazen roemer ca. 1900 met wapen "Je Maintiendrai" in goede staat 26,5cm.
Kunstglazen ijsemmer ca. 1930, gesigneerd Holmegaard (Denemarken) in goede staat 15,5cm.
Twee grote glazen vazen 20e eeuw in goede staat: 1x neutraal en 1x zwarte vaas 47-52cm.
Veertien antieke glas in lood vensters omstreeks 1900 (sommige kleine vensters kapot) Cond:R/G
Drie grote oude glazen vazen 20e eeuw: 1x blauw, 1x met spiraaldecor en 1x neutraal 22-28cm.
Grote antieke Duitse glazen Römer met tekst: Des Lebens Sonnenschein, ist trinken, lieben, fröhlich sein(chips voet) 26cm Cond:R
Twee oude Duitse Ronethal Weinachts sierborden, decor Björn Wiinblad 1978 en 1980 in goede staat 29x29cm
Glazen stopfles 17e-18e eeuw met restbeschildering in goede staat 16,5x7x7cm.
Antieke 18e eeuwse gegraveerde karaf met florale decors, in goede staat 35cm
Antiek opaline glazen handbeschilderd kaststel omstreeks 1900 (1 vaas stuk uit) 26-41cm Cond:R
Twee 18e eeuwse groenglazen rode wijnflessen, in goede staat( 1chip) 31cm Cond:G
Groot glas -in -lood raam, 20e eeuw met brandschildering, in goede staat 151x60cm Cond:G
Vijf Franse lalique glazen borden met bladdecor, 20e eeuw in goede staat, 16,5øcm
Vooroorlogs Boheemsglazen servies met gouddecor en opengewerkt bloemendecor omstreeks 1930 bestaande uit: 10 cake borden, 10 kop en schotels, suikerpot (chips mogelijk) Cond:R/G
Tien oude gegraveerde kristallen wijn en likeurglazen, in goede staat 20e eeuws 11-17cm
Vier delen kristal 20e eeuw, roomkan, dekselpotje, dekseldoos met plated deksel, en een facetgeslepen vaasje(minimale chip mogelijk) 10-12cm Cond:G
Twee kristallen karaffen, druppelvormige wijnkaraffen, 2e helft 20e eeuw, zwaar uitgevoerd, Cond:G
Blauwglazen 19e eeuwse schaal met onderschotel, floraal, goud en emaille beschilderingen (chip rand schaal) 8-24cm Cond:R/G