Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Romeins glazen drinkbeker
Resultaat: 110 EUR

Oude Romeinse glazen drinkbeker (of zuigelingen-beker), mogelijk uit de Luristan cultuur ( 1200 - 900 BC) in redelijk tot goede staat 8,5x6,5x3,5cm.

Antieke opaline bolvaasjes
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke porseleinen bolvaasjes met zilveren deksels omstreeks 1880, Frankrijk, met rozendecor 12,5x8øcm Cond:G

6 Delen waaierkristal
Resultaat: 35 EUR

Zes delen oud/antiek waaierkristal: 1x fruitschaal hoge voet, 1x bonbonschaal hoge voet, 1x ovale ruitgeslepen fruitschaal en 3 ovaalvormige schalen (chips) 21-25cm. Cond.: R-G

7 Delen glas/kristal
Resultaat: 30 EUR

Zeven delen oud kristal 20e eeuw o.a 5 vazen, een asbak en een schaal, 11-27cm Cond:G

Glazen hoorn
Resultaat: 25 EUR

Oude kristallen hoorn des overvloeds, met geslepen floraal decor 20e eeuw in goede staat.

5 Delen kristal
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw: 1x facetgeslepen schenkkan, 1x boterstolp facetgeslepen (glas) en 3x schaal facetgeslepen (minimale chip mogelijk) Cond.: R-G

2x Kunstenaarsglas
Resultaat: 20 EUR

Twee delen kunstenaarsglas 20e eeuw: 1x grote vaas Murano, rood transparant en 1x schelpvormige glazen schaal 19-35cm. Cond.: G

9 Glazen, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR

Negen zware grote 19e eeuwse glazen (2 soorten) 14-30cm. Cond.: G

2 Delen glas
Resultaat: 15 EUR

Twee delen oud glaswerk 20e eeuw, boheems kristallen beker met wildvoorstelling gegraveerd, een vaas 1950 (chip) 14-20,5cm Cond:R/G