Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, K. Reyne ca. 1930
Startprijs 30 EUR

K. Reyne ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met hooimijten 30x40cm. Cond.: G

Reproductie, modern Van Horck
Startprijs 30 EUR

Reproductie van Horck, repro op papier, abstracte compositie 70x70cm. Cond.: G

Schilderij, popgroep U2
Startprijs 30 EUR

Verso monogram popgroep U2, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Houtskool, Bareld de Jong
Startprijs 30 EUR

De Jong 1922, houtskool op papier, landschap met visser 27x44cm. Cond.: G

Aquarel, landschap met kerk
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Duitse School), aquarel op papier, bergachtig landschap met dorp 45x35cm.

Gravure Notre Dame
Startprijs 30 EUR

Ingekleurde gravure 18e eeuws door: M. Engelbrech, tesccut A.V voorstellende gezicht op de Notre Dame Parijs, gravure op papier 31x20cm Cond:G

Els Weise
Startprijs 30 EUR

Monogram E.W.'55 (verso Els Weise) vaas met bloemen, olieverf op paneel 12,5x17,5cm Cond:G

Schilderij, N. Hoogland
Startprijs 30 EUR

N. Hoogland 1984 landschap met zandpad olieverf op paneel 35x30cm Cond:G

2 Gravures, 17e-18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Twee etsen op papier 17e-18e eeuw: 1x landschap met koe van Francois Vivares 1709-1780 16x13cm. en 1x kustplaats met kerk (ongesigneerd) 12x15cm. Cond.: G

2 Maritieme etsen, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Twee 18e eeuwse Franse etsen, maritiem Rigaud Fecit.1, Ils Font Naufage.2. en Menez en Esclavage(Jacque), etsen op papier 27x19cm. Cond: G

Duitse ets, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Duitse ets(gravure) anna Maria Johann Daniel Fingerlerin, eine geborene Bunkin(Bartholome Kilian Sculps 1630-1696) 16x23cm. Gravure op papier. Cond: G

2 Gravures, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Twee 18e eeuwse gravures Havens, eenmaal, ingekleurde gravure Vue de La prise des Forts et Ville de havane pa les Anlois 1799 (vouwen en scheurtje) en een ingekleurde gravure haven met figuren(rand zw...

2 Gravures, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Twee 18e eeuwse gravures, le Chandronnier, en le Chapelier 18x23cm Cond:R/G

G. Hageman
Startprijs 30 EUR

G. Hageman omstreeks 1920 werkende boer op het erf, olieverf op linnen 36x50cm Cond:G

Schilderij, Tilly Moes
Startprijs 30 EUR

Tilly Moes omstreeks 1950, vaas met chrysanten olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

Ets Poppe de maris
Startprijs 30 EUR

Poppe de maris 1921-1988, opgraving acropolis Athene, gemengde techniek op papier 28x18cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, gezicht op kerk 32x23cm. Cond.: G

Schilderij, opvliegende eenden
Startprijs 35 EUR

J. v.d. Broek omstreeks 1960, opvliegende eenden olieverf op linnen, 50x60cm Cond:G

Ongesigneerd, zeegezicht
Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900(verso onduidelijke plakker) zeegezicht met zeilschepen (2 gaatjes) Cond:R

2x Tulp, 17e-18e eeuw
Startprijs 35 EUR

2x Aquarel op papier, 1xTulp 17e-18e eeuw, aquarel op papier 20x13cm. Cond.: G en 1x Ongesigneerd 18e eeuw, aquarel op papier, tulp in pot 22x15cm. Cond.: G

Georg Kiste
Startprijs 40 EUR

Georg Kiste (Duitse School 1908 - 1997), olieverf op linnen, getiteld "Sonntag Wanderung" 60x80cm. Cond.: G

B. Richter
Startprijs 40 EUR

B. Richter ca. 1930 (Duitse School), aquarel op papier, Oosters gebouw in bos met gesluierde vrouw 45,5x31cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier, moderne compositie 67x55cm. Cond.: G

2 Aquarellen (N. Berkhout en J.A. Rust)
Startprijs 40 EUR

Twee oude aquarellen; 1x Nico G. Berkhout '56 (Nico G. Berkhout 1915 - Hillegom) en 1x J.A. Rust, aquarellen op papier, 't Vondelhuis met figuren 30x24cm. en 48x36cm. Cond.: R-G