K. Reyne ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met hooimijten 30x40cm. Cond.: G
Reproductie van Horck, repro op papier, abstracte compositie 70x70cm. Cond.: G
Verso monogram popgroep U2, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
De Jong 1922, houtskool op papier, landschap met visser 27x44cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Duitse School), aquarel op papier, bergachtig landschap met dorp 45x35cm.
Ingekleurde gravure 18e eeuws door: M. Engelbrech, tesccut A.V voorstellende gezicht op de Notre Dame Parijs, gravure op papier 31x20cm Cond:G
Monogram E.W.'55 (verso Els Weise) vaas met bloemen, olieverf op paneel 12,5x17,5cm Cond:G
N. Hoogland 1984 landschap met zandpad olieverf op paneel 35x30cm Cond:G
Twee etsen op papier 17e-18e eeuw: 1x landschap met koe van Francois Vivares 1709-1780 16x13cm. en 1x kustplaats met kerk (ongesigneerd) 12x15cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Franse etsen, maritiem Rigaud Fecit.1, Ils Font Naufage.2. en Menez en Esclavage(Jacque), etsen op papier 27x19cm. Cond: G
Duitse ets(gravure) anna Maria Johann Daniel Fingerlerin, eine geborene Bunkin(Bartholome Kilian Sculps 1630-1696) 16x23cm. Gravure op papier. Cond: G
Twee 18e eeuwse gravures Havens, eenmaal, ingekleurde gravure Vue de La prise des Forts et Ville de havane pa les Anlois 1799 (vouwen en scheurtje) en een ingekleurde gravure haven met figuren(rand zw...
Twee 18e eeuwse gravures, le Chandronnier, en le Chapelier 18x23cm Cond:R/G
G. Hageman omstreeks 1920 werkende boer op het erf, olieverf op linnen 36x50cm Cond:G
Tilly Moes omstreeks 1950, vaas met chrysanten olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Poppe de maris 1921-1988, opgraving acropolis Athene, gemengde techniek op papier 28x18cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, gezicht op kerk 32x23cm. Cond.: G
J. v.d. Broek omstreeks 1960, opvliegende eenden olieverf op linnen, 50x60cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900(verso onduidelijke plakker) zeegezicht met zeilschepen (2 gaatjes) Cond:R
2x Aquarel op papier, 1xTulp 17e-18e eeuw, aquarel op papier 20x13cm. Cond.: G en 1x Ongesigneerd 18e eeuw, aquarel op papier, tulp in pot 22x15cm. Cond.: G
Georg Kiste (Duitse School 1908 - 1997), olieverf op linnen, getiteld "Sonntag Wanderung" 60x80cm. Cond.: G
B. Richter ca. 1930 (Duitse School), aquarel op papier, Oosters gebouw in bos met gesluierde vrouw 45,5x31cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier, moderne compositie 67x55cm. Cond.: G
Twee oude aquarellen; 1x Nico G. Berkhout '56 (Nico G. Berkhout 1915 - Hillegom) en 1x J.A. Rust, aquarellen op papier, 't Vondelhuis met figuren 30x24cm. en 48x36cm. Cond.: R-G