Antieke keramieken scheerbekken van Timmerman meester omstreeks J.B.G met winkelhaak en passer, naam en zon7x27x21 Cond:G
Vijf delen porseleinen/keramiek omstreeks 1880 met chinees decor, een kastkom en drie vaasjes en gemberpot 7-18cm Cond:G
Twee antieke Chinese rijstschalen met landschaps en figuren decor omstreeks 1880 15-43cm Cond:G
Achtiende eeuwse Chinees porseleinen krekeldoos met figuren en florale decors oude haarlijn 0.5cm 4,5x12x7cm Cond:G
Groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met geschulpte rand en florale decors in goede staat 36,8ø
Vier delen antiek Chinees porselein 18e eeuw(beschadigingen), dekselpot met zilveren montuur en stop, Chinese kom met zilveren hengsel, twee maal onderzetter Kang Xy 10-17cm Cond:M
Vijf delen antiek Chinees porselein, 2 shotels 18e eeuw met floraal decor en geschulpte rand (chips) 1 kop en schotel 19e eeuw met peterseliedecor, losse schotel peterseliedecor minimale chips 8-15cm ...
Twee 17e 18e eeuwse Chinese schalen gemerkt en met floraal decor in goede staat 17-18cm
Zeven delen antiek Chinees porselein, Kang Xy vaas, familie Roze vaas en kopje, gele kom, kang Xy schotel, en coulissen schotel, Imari schaaltje(beschadigingen)8-24cm Cond:M/G
Drie maal Japans keramiek, soya kannetje, en twee terracotta geglazuurde figuren 11-15cm Cond:G
Divers antiek serviesgoed kop en schotels met roofvogel of papagaai decor omstreeks 1880 craquele en minimale chip 4 kop en schotels Kutani porselein 5x9,8ø Cond:R/G
Grote antieke Chinese Yixing pijpvaas, ongemerkt 19e of 20e eeuw 27x14ø Cond:G
Antieke Duitse terracotta Historisme pronkschotel met ranken en putti decor, omstreeks 1880, gemerkt J.M. in goede staat 42øcm
Zes delen antiek porselein omstreeks 1900, kop en schotel, Altwasser, bordje KPM, kop en schotel KPM, schaaltje KPM 6-17cm Cond:G
Zeven porseleinen speeldozen met deksel 2e helft 20e eeuw gemerkt Cinderella 6-8cm Cond:G
Oude porseleinen figuur met zwaardentekens, omstreeks 1900, Meissen Volkstedt Rudolstadt, vrouw met stok en druiven, in goede staat 28cm
Oud Japans porseleinen theeservies omstreeks 1930, dunne bodem met portret in het licht bestaande uit theepot 4 kop en schotels melkkan en suikerpot 5-19cm Cond:G
Oude Chinese Yixing theepot met Chinese tekens en bamboe decor, in goede staat 11x21x12,5cm
Antiek Duits Zwiebelmuster porseleinen theeservies omstreeks 1900(gemerkt, R.) bestaande uit theepot, melkkan en 13 kop en schotels, minimale chip mogelijk 7-19cm Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor, verso gemerkt met blad minimale chip rand. 12,6ø-13,8øcm
Hollands oud Delft Hollands Kaststel 2e helft 20e eeuw floraal decor in goede staat 26x40cm
Chinees porseleinen kom, 18e eeuw met floraal decor, en symbool op bodem, minimale glazuurschade rand 7x14,6ø cm Cond:G
Vier oude Duitse steengoed kruiken, 19e eeuw tot 1930, grote blauwgrijze kruik met vogeldecor, blauwgrijze kruik met floraal decor, kleinere kruik met floraal decor, en bruingeglazuurde baardmankruik ...
Vier antieke Duitse steengoed kruiken omstreeks 1800 a 1900, 27-39cm grote kruik blauw decor, kleine kruik blauw decor, klepkan Westerwald blauwgrijze kruik, beschadigingen: Cond:G