Vroeg 19e eeuwse miniatuur linnenpers van mahoniehout, met drie lades in goede originele staat 54x29x14cm
Antieke Duitse porseleinen pop Heubach 267/10 Köppelsdorf DRGM Thüringen, slaapogen, open mond, 4 tanden, bewegende tong echt haar babylichaam (vinger af) 61cm Cond: G
Antieke Franse porseleinenpop omstreeks 1900 met gelede papier machee lichaam, vaste ogen oorgaatjes met hanger, oude kleertjes mohair pruik gemerkt 2 40cm
Antieke Duitse pop papier-maché nr 342, met flirtogen, originele pruil open mond bewegende tong, oude kleertjes en schoenen in goede staat 49cm
Antieke Duitse Frans Schmidt jongenskarakter pop FS en C nr 1295 open mond, bewegende tong, slaapogen, mohairpruik babylichaam, kleertjes en schoenen 50cm
Antieke Duitse porseleinen pop, gemerkt S 13/0 vaste ogen, open mond 2 tanden baby lichaam echthaar pruik(voetje beschadigd) 23cm Cond:R/G
Antieke rammelaar pop met porseleinen kop en harlekijn kleding omstreeks 1930 2 tanden vaste ogen heubach koppelsdorf 300 II 34cm Cond:G
Antieke poppenwagen omstreeks 1900 met originele beschildering(kap mist) 69x60x30cm Cond:R/G
Antieke Duitse porsleienen pop, vermoeddelijk Heuach nr A7, slaapogen en dichte mond, echt haar, papier machee lijf (gerestaureerd) 44cm Cond:G