Groot vroeg 19e eeuws houtgestoken heilig kruis met INRI en originele polychromie (Zuid Duitsland) in goede originele staat 97x58x14cm.
Lot diverse antieke tinnen voorwerpen 19e-20e eeuw, schenkkan, strooilepel, 4 lepes, gemerkt, 1 vaas Kamplof Zwolle 14-28cm Cond:R/G
Perzische met been belijmde en beschilderde(goud) dekseldoos omstreeks 1900 met houtintarsia(binnenkant vakverdeling en velours) dekselknop mist, en een stukje intarsia weg. 9x31x31cm Cond:R/G
Gesigneerde Friese kerfsnede dekseldoos monogram R.W 8,5x15x10cm Cond:G
Bronzen olielamp vuller Afghanistan ( ca. 1200 na Christus) 13,5x8,5x3,5cm. in redelijk tot goede staat
Russische bronzen reisikoon, 19e eeuws met emaille decor (3-luik) in goede staat 12x17x1cm
Antieke bronzen kroonluchter omstreeks 1900 met porseleinen fittingen, Barokstijl in goede staat 50x44cm Cond:G
Oosters houtgestoken teakhoutenpaneel met figuren, 2e heldt 20e eeuw 107x47cm Cond:G
Grote oude Cloissone vaas met vogels in landschap decor, 2e helft 20e eeuw 32x22øcm Cond:G
Grote bronzen lampenvoet met natuurstenen voet en porseleinen plaquettes,. 2e helft 20e eeuw 55cm Cond:G
Duitse 19e eeuwse plated historisme sierschotel met floraal en putti decor, omstreeks 1880 25,5ø in goede staat.
Grote oude Chinese houtgestoken figuur, 1e helft 20e eeuw, man met draagdoeken en calebassen (stuk uit oog) verder in goede staat 38cm
Twee Chinese ivoor imitatie figuren, 2e helft 20e eeuw Geischa en oude krijger 30-33cm Cond:G
Twee antieke ivoren netsuke, Japan, of China, beide gesigneerd Cond:G
Negentiende eeuws Chinees ivoor gesneden schuifdoosje, met 7 losse bewerkte delen, figuren en floraal decor, 1,2x5,2x5,2cm Cond:G
Antieke Chinese of Tibetaanse ivoren priester, 19e eeuws, in goede staat, 9cm