Oude Chinese hoorngestoken drinkbeker met rondom figuren in landschapsdecor, 20e eeuw in goede staat 11x15x12cm
Oude Chinese hoorngestoken drinkbeker met rondom figuren in landschapsdecor, 20e eeuw in goede staat 6,5x14,5x12
Oosterse gegraveerde schedel met diverse dierenafbeeldingen in goede staat 28x40x19cm
Antieke Russische beschilderde dekseldoos/tabaksdoos met arrenslee op deksel 19e eeuw 9,5x10,5cm Cond:G
Oude Chinese, met parelmoer belijmde dekseldoos, 1e helft 20e eeuw in goede staat 5x13x9cm
Negentiende eeuwse Franse theekist met twee porseleinen flacons waarvan 1 gelijmd, gave theekist met intarsia, slot en sleutel 13x14x10cm Cond:R/G
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten theekist en twee ovale mahoniehouten opberghouders omstreeks 1900 in goede staat 9-16cm
Achttiende eeuwse schildpaddoos met miniatuurportret, dame met boog, crème kleurige beschildering, in goede originele staat 3x8ø
Antieke VOC stijl documenten kist met koperen beslag 19e eeuws of ouder 14x28x22cm Cond:G
Oud Chinees sieraden opbergkistje met Jade Plaquettes, koper bewerkt beslag en lades, 20e eeuw in goede staat 20x14x11cm
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekist met origineel beslag, slot en sleutel in goede originele staat 15x20x12cm
Twee oude gewichtensetjes, twee houten houders met messing beslag 1e helft 20e eeuw 1-100 gr 12-14cm Cond:G
Oude Oosterse parelmoer snuffbottle met plated? monturen 20e eeuw in goede staat 6,5cm
Antieke Japanse Katana, 19e eeuws met messing beschilderde schede en tekst, bronzen bewerkt heft, oxidatie en gebruikssporen, deuk in schede 85cm Cond:R
Vroege 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met 4 glazen stopflessen met gouddecor(oudere fineerrestauraties) 26x27x18cm Cond:R/G
Antiek notenhouten geweerrek omstreeks 1880, waarschijnlijk Frankrijk, met lade, geschikt voor drie geweren, in goede originele staat 178cm
Pude Arrabische kromdolk met damast lemmet, metalen schede en heft met zilveren overlay 38cm Cond:G
Antieke Arabische kromdolk met damast lemmet, metalen schede en heft met zilver overlay 26cm Cond:G
Antiek geweer 1e helft 19e eeuw gesigneerd R.P Allinger London in goede originele staat 121cm Cond:G
Antieke 19e eeuwse Engelse voorlader, gemerkt G.R Tower, in goede staat 39,5cm Cond:G