Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Kavel bont
Startprijs 50 EUR

Lot divers bont, negen kragen/riemen 60-80cm Cond:R/G

Divers koper/tin
Startprijs 25 EUR

Lot oud koper en tin 19e-20e eeuws o.a 19e eeuws tinnen kwispedoor etc 15-40cm Cond:G

Tiffany stijl tafellamp
Resultaat: 85 EUR

Grote Tiffany stijl tafellamp met florale decors, 2e helft 20e eeuw 57x24cm Cond:G

Design lamp, Tony Cordero Sibilla
Startprijs 200 EUR

Originele Tony Cordero (1937-2001) Chrome met kristal design lamp, 1990 model Sibillia (2 delig) 62x70øcm Cond:G

Antieke hallamp
Resultaat: 35 EUR

Antieke hallamp omstreeks 1920 messing 6 kantig met facetgeslepen glas en porseleinen fitting in goede staat 37x20ø

Onyx lamp
Startprijs 35 EUR

Oude Onyx tafellamp omstreeks 1960 (chip voet) 61x33ø Cond:G

Divers plated en koper
Resultaat: 25 EUR

Groot kavel divers plated en koperwerk 20e eeuw, interessant kavel 5-40cm. Cond.: G

Chinees lamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinese hanglamp omstreeks 1930 met beschilderde glazen lamellen en bewerkt hout, en kralen strengen, 1 venster mist, 1 lichts 44x35ø Cond:R/G

Scheepslog
Resultaat: 220 EUR

Oude antieke messing scheepslog 1e helft 20e eeuw Noord Amerika in houten kist Nautical miles Fischer-Pierce en co mc Boston massachussets in goede staat 17x53x18cm

Miniatuur samovaar
Startprijs 25 EUR

Kleine oude koperen 4-delige samovaar 20e eeuw, bewerkt met floraal decor 29x19cm. Cond.: G

2 Lepelrekken, tinnen lepels
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse lepelrekken met tinnen lepels met originele polychromie en monogram op tinnen lepels 49x26x4cm Cond:G

Divers koperwerk
Startprijs 20 EUR

Divers antiek messing, 1 brassero, strijkijzer, dekselpot, schenkkan 12-41cm Cond:R/G

6 delen Plated
Resultaat: 50 EUR

Zes delen plated 20e eeuw o.a 2 kaarskandelaren met putti vier servethouders in schelpvorm 6-11cm

Lamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke messing Art Deco lamp omstreeks 1920 6 lichts zonder glazen kappen 56x59ø in goede staat

Bentheimer bak
Resultaat: 130 EUR

Diepe antieke Bentheimer zandstenen bak in goede staat 36x108x44cm.

Bronzen vergulde kandelaar
Resultaat: 260 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde bronzen 8-lichts kandelaar met afneembare armen in goede originele staat 86x33x31cm. Cond.: G

Hanger met diverse sleutels
Resultaat: 25 EUR

Antiek smeedijzeren wandrek met diverse antieke sleutels 40x54x5cm Cond:G

Japans cloisoné
Startprijs 50 EUR

Japanse bronzen vaas met florale cloisone decors ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 24xø12cm.

Doos tin
Startprijs 25 EUR

Oud tin, 32 delen, hoofdzakelijk 20e eeuw(1 deel ijzer) 5-28cm Cond:G

2 Antieke kolenkitten
Startprijs 20 EUR

Twee antieke messing kolenkitten 19e eeuw: 37x30x30cm. en 44x44x33cm. Cond.: R-G

2x Prikslee
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke priksledes met 1 stel prikkers 1e helft 20e eeuw 69-90cm. Cond.: G

Twee antieke stoven
Startprijs 20 EUR

Twee antieke Franse blikken met eikenhouten voetstoven, bewerkt met tekst en motieven, 19e eeuw in goede originele staat 14x25x9cm.

Tinnen rechaud, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse tinnen Rechaud met bolpoten en houten grepen, in goede originele staat. 10x64x42cm

Kraantjeskan, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met hengsels,leeuwenkoppen en kolenschuif, in goede originele staat 43cm