Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Carroussel poppen
Resultaat: 700 EUR

Vier grote antieke houtgesneden carousselpoppen omstreeks 1900 met originele polychromie, clown met accordeon, 2x clown met blaasinstrument clown met bekkens,t( 1 clown mist blaasinstument) 60-65cm Co...

4 Boeken Singraven
Resultaat: 425 EUR

Zeldzaam 4-delig boekwerk met handgemaakt papier "Singraven: de geschiedenis van een Twentsche havezate", auteur: Karl Döhmann met medewerking van W.H. Dingeldein. Uitgever: Brussel : Librarie nationa...

Oude kijkdoos met diverse glazen foto's
Resultaat: 105 EUR

Antieke Duitse IKA Stereoscoop, met diverse AgFa Extraarapic platten diverse voorstellingen (foto's) in doos in goede staat 12x14x8cm

Jugendstil klokje + beeldje
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek, Jugendstil tafelklok van Junghans 19e eeuw, en compositie metalen beeldje titel: Jardinier Vanvay Frerer, in goede staat 15-28cm.

Beeld/lamp Moor
Resultaat: 300 EUR

Grote houtgestoken Moorlamp op console 20e eeuw Venetiaanse stijl met metalen 10 lichts lamp in goede staat 210cm.

Apothekers reiskistje
Resultaat: 1.200 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten uitklapbare reisapotheek met 5 lades, en 17 glazen houders, inclusief gereedschap oa. originele weegschaal gewichtjes, marmeren vijzeltje, stempel, kweekbakjes (collecter...

Lamp met beeld
Resultaat: 60 EUR

Antiek compositie metalen tafellamp met mooie bewerkte glazen kap omstreeks 1900 in goede staat 65cm

Chinees hoornen figuur
Startprijs 375 EUR

Negentiende eeuws Chinees figuur uit hoorn gesneden, lachende Boeddha met kinderen in goede staat 27cm Cond:G

Chinees hoornen figuur
Startprijs 375 EUR

Negentiende eeuws Chinees figuur uit hoorn gesneden, lachende Boeddha met kinderen in goede staat 29cm Cond:G

Engelse sextant
Resultaat: 380 EUR

Antieke Engelse sextant in houten kist omstreeks 1920 origineel. Gesigneerd maar moeilijk leesbaar Liverpool 14x28x28cm Cond:G

Viool, Mark Neukirchen
Startprijs 1.000 EUR

Antieke Duitse viool, 1e helft 20e eeuw, Markneukirchen, in zeer goede staat, goed bespeelbaar met goede klank, recentelijk professioneel gebruikt in een strijkorkest, in koffertas, 60x20x8,5cm Cond:G

Haardstel met liggende hond
Startprijs 60 EUR

Oud messing haardstel 4 delig 20e eeuw een liggende hond 55x28x25cm Cond:G

Gietijzeren schotel, Ewald Materé
Startprijs 100 EUR

Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G

Lampje met putties
Startprijs 225 EUR

Grote bronzen kroonluchter met 5 putti en kristallen pegels in goede staat 82x59ø Cond:G

Stel als olielampen
Startprijs 200 EUR

Antieke tafelolielampen met vrouwenfiguren, compositiemetaal met glazen beschilderde reservoirs(lamp iets scheef) omstreeks 1890 61cm Cond:R/G

Bronzen ceremonie staf-standaard
Startprijs 800 EUR

Bronzen ceremoniële staf met standaard (waarschijnlijk samengesteld) uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 28x10x5cm.

Bronzen tafellampje met edelman
Startprijs 70 EUR

Oude bronzen tafellamp met edelman 2e helft 20e eeuw in goede staat 49cm

Grammofoon met doos platen
Resultaat: 75 EUR

Oude Polyphon Holland eikenhouten grammofoon omstreeks 1920, met diverse bakelieten grammofoonplaten in doos, in goede werkende staat 32x40x43cm

Biedermeier stoof met ketel
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse Biedermeier stoof met ketel, notenhout met bandintarsia(stijl afgebroken) 55x40cm

Mahoniehouten theestoof
Startprijs 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met koperen emmer, in goede originele staat 47x33 ø Cond:G

Bronzen Chariot Rod Finial
Startprijs 700 EUR

Bronzen "Cariot Rod Finial" uit de Luristan periode ( 1200 - 800 BC.) 28x5x3,5cm. in redelijk tot goede staat.

Lamp
Startprijs 100 EUR

Antieke kopergeslagen Jugendstil hanglamp omstreeks 1900 met glazen kap, 4 glazen fittingen zijwaarts, en een in het midden 80x46cm Cond:G

2 Bronzen coupes
Startprijs 125 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen coupes met druiventrossen in goede staat 17x15ø

Lampje, dame bij boom
Startprijs 125 EUR

Oude bronzen lampenvoet met Onyx basis, dame bij boom, omstreeks 1960 in goede staat 48cm