Twee grote Oosterse plated parfum flacons met blauw glazen reservoirs 20e eeuw 22-25cm gesigneerd Lanvin France Cond:G
Oude Murano glazen stopfles met originele beschildering 20e eeuw 12,5cm Cond:G
Zes oude kristallen karaffen 19e 20e eeuw (stop uiteinde chips af) 28-35cm Cond:G
Lot kristal 19e en 20e eeuw o.a. fruitschaal, 11 glazen en 8 kristallen onderzetters (chips) 12-24cm Cond:R/G
Kristallen karaf met zes glazen coupes 20e eeuw 10-30cm Cond:G
Oude Venetiaanse spiegel, 20e eeuw Barokstijl(beschadigd, losse delen erbij) 90x53cm Cond:R
Zes oude glazen, gemerkt Eilsenhoff (Duitsland): 3x champagneglazen, 3x borrelglazen, glazen met divers gouddecor in goede staat 11-29cm.
Gebrandschilderd glas in lood raam 20e eeuw florale decors 46x46cm Cond:G
Twee antieke glazen vazen met parelmoerglans en gedraaide hals 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 22xø11cm.
Twee grote groenglazen kandelaren 1e helft 20e eeuw theresienthal Duitsland in goede staat 29cm
Grote geetste Jugendstil stijl raam met floraal decor en vrouw achter spinnewiel, 20e eeuw in goede staat. 150x61cm
Twee grote oude Murano glassculpturen: 1x groen olifant en 1x roze haai 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-30cm.
Antieke kristallen geslepen fruitschaal met amandelslijpsel 19e eeuw in goede staat, minimale chip mogelijk. 19x24cm
Twee antieke opaline glazen kraagvazen omstreeks 1900 met restbeschildering, glas is heel 15-2-cm Cond:R/G
Grote antieke Jugendstil glazen vaas omsteeks 1900 met goud en floraal decor in goede staat 31,5cm
Twee grote glazen vazen 20e eeuw in goede staat: 1x neutraal en 1x zwarte vaas 47-52cm.
Vier delen kristal 20e eeuw, roomkan, dekselpotje, dekseldoos met plated deksel, en een facetgeslepen vaasje(minimale chip mogelijk) 10-12cm Cond:G
Twee glazen parfum flesjes beide gesigneerd Lalique France, 1 flesje in de vorm van twee bloemen 9x9x2,5cm Cond:G
Vier kunstglazen parfumflacons alle flacons zijn gesigneerd 20e eeuws Cond:G 15-20cm
Twee antieke robijnrode boheemse kristallen bekers omstreeks 1900 met floraal decor 12-13cm Cond:G
Twee antieke beschilderde opalineglazen vazen met Hollands winters decor, chip rand 28x13ø Cond:R/G