Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Halve maan tafeltje met jaloeziedeurtjes
Resultaat: 200 EUR

Antiek Hollands Louis Seize halve maantafel omstreeks 1800, notenhout met bandintarsia en jaloeziedeuren (lichte fineerschade) 86x83x41cm Cond:G

Brettstuhl
Startprijs 200 EUR

Negentiende eeuwse houtgestoken renaissance stijl bretterstuhl mat kariatiden, maskers en druivenranken in goede staat 107x50x43cm Cond:G

Spiegel met console
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit, halspiegel met consoletafel omstreeks 1880 (fineerschade consoletafel) met volle zuilen 220x93x31cm Cond:R/G

Eikenhouten kapstok met snijwerk
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken bordenrek in renaissance stijl in goede staat 90x130x14cm Cond:G

Grote troonzetel
Resultaat: 175 EUR

Kapitale Oosterse houtgestoken kroonzetel met leeuwenkoppen wapen en rode stoffering (vlek) 20e eeuw 154x64x78cm Cond:G

Grote notenhouten uittrek-tafel
Resultaat: 330 EUR

Zeer grote antieke notenhouten uittrektafel met 8 extra bladen te verlengen tot 6.35 meter, zwaar onderstel opgebouwd uit 8 bewerkte zuilen, in goede originele staat 77x115x163cm

Grenen barok kast
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse grenen uitneembare barokkast omstreeks 1780 met dikke kussenpanelen, vermoedelijk omgeving Hessen, 1 grote lade restauratie noodzakelijk 195x199x66cm Cond:R

Empire buffet
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Empire buffet met volle zuilen en messing capitelen, met klapbuffet (krimpnaad blad, later lichte schade) Cond:R 80x100x45cm

7 stoelen , Amsterdamse School
Resultaat: 550 EUR

Zeven eikenhouten Amsterdamse school stijl stoelen, omstreeks 1920 met been inleg, zitting meest versleten, 1 armleunstoel en zes normale stoelen Cond:R/G 93x50x45cm

Biedermeier armleunstoel
Resultaat: 80 EUR

Antieke Hollandse notenhouten Willem drie armleunstoel omstreeks 1870 in goede originele staat 81x57x61cm Cond:G

Speeltafel
Resultaat: 120 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten speeltafel met velours belijmd blad, opklapbaar en draaibaar, in goede staat, lichte fineerschade 78x83x42cm

Empire haardscherm
Startprijs 120 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten empire stijl haardscherm met bronzen beslag(lichte fineerschades) 95x53x34cm Cond:R/G

Spiegeltje
Startprijs 125 EUR

Antieke vergulde spiegel met druivenrank decor omstreeks 1880 in goede staat 45x55cm

Bijzettafeltje
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten tafel met lade, in goede originele staat 76x73x53cm

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 125 EUR

Hollandse wortelnoten Barok secretaire 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag, in goede staat 105x78x50cm

Kersen biedermeier barokstijl meubel
Startprijs 900 EUR

Duitse kersenhouten fineer Biedermeierstijl bank, 21e eeuw, nieuwe stoffering en kussens in zeer goede staat 97x71x200cm Cond:G

Eiken theekastje
Resultaat: 80 EUR

Antiek Hollands eikenhouten theekastje met gebogen glas en parelrand omstreeks 1920, 80x76x48cm Cond:G

Hollandse kussenkast
Resultaat: 200 EUR

Oude Hollandse eikenhouten met palissander kussenkast, uitneembaar met massief eiken rugwand, lades druivenrankendecors en robbelijsten 2e helft 20e eeuw in goede staat 182x173x64cm

Italiaanse secretaire
Startprijs 150 EUR

Italiaanse wortelnoten secretaire Barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw orgelgebogen lades in goede staat 101x100x50cm

Louis Philippe tafeltje, opklapbaar
Resultaat: 80 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe klaptafel(aan vier zijden opklapbaar) met getorste vierspantpoot en klauwpoten, in goede staat 50x76cm Cond:G

Mahonie kastje + wasbak
Startprijs 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten klapbuffet met onder blad origineel zinken afwasbak, blad uitklapbaar en verlengbaar 2 lades, roldeur en 2 deuren onder met origineel verguld bronzen beslag 90x50x88cm

Commode
Startprijs 250 EUR

Louis Quinze stijl Barok commode, replica 2e helft 20e eeuw met marmeren blad, brozen beslag mahoniehout fineer met intarsia, front en zijkanten gebogen in goede staat 92x121x55cm

Grote mahonie meidenkast
Resultaat: 90 EUR

Grote uitneembare Hollandse mahoniehouten linnenkast omstreeks 1870, lichte fineerschade, koplijst weg 130x190x43cm Cond:R/G

Aziatische commode met 3 lades
Startprijs 180 EUR

Oude Chinese lakwerk commode 20e eeuw met houtgestoken front, floraal decor, platen zitten los, verder in goede staat 75x84x40cm