Antieke Yixing theepot met pruimenboom en bloesem decor, 19e eeuw, met perfect sluitende deksel, gesigneerd 9,5x18x10 Cond:G
Antieke Duitse Majolica tafelschaal omstreeks 1910 Jugendstil, door eichwald nr. 4563(glazuurschade chip rand en bakscheur bodem) 30x20.5x20,5cm Cond:R
Negentiende eeuwse handbeschilderde porseleinen koektrommel met onderblad(biedermeier)rondom landschaps en gouddecor omstreeks 1840 11x28x19cm Cond:G
Antieke Duits porseleinen tafelstuk met meisje met eieren(eierschaal 6 stuks) omstreeks 1900 onduidelijk gemerkt 18x21cm Cond:G
Twee Duitse Volkstadt porseleinen figuren, 1e helft 20e eeuw, zittende man, en vrouw met mand vol druiven (vinger en blaadje eraf) 14cm Cond:R/G
Twee delen Duits Dresden porselein 1e helft 20e eeuw, opengewerkte bonbonschaal met floraal en gouddecor, Dresden vaasje floraal decor (handbeschilderd) 8-23cm Cond:G
Duitse porseleinen plaquette met Tiroler huizen en gebergte omstreeks 1930, chip achterkant 20x23cm Cond:R/G
Antieke Jugendstil schaal omstreeks 1900, keramiek en gouddecor, gemerkt amfora Austria, met floraal decor in goede staat 8-18cm Cond:G
Twee bisquit porseleinen rosenthal vaasjes Duitsland, studioline Fang Yang, do not litter collection in goede staat 10-17cm Cond:G
Grote antieke Jugendstil Majolica Jardiniere met vrouwenbuste en floraal deco monogram H.S ml 727 omstreeks 1900 in goede staat 20x50x14cm