Negentiende eeuwse sevres porseleinen dekseldoos met handgeschilderde putti en gouddecor, mooie kwaliteit 4,5x10,5x6cm
Oude Franse Sevres stijl porseleinen inktstel 20e eeuw met blauw, goud en bloemendecor, handbeschilderd 8x19x14cm Cond:G
Oud Duits Villeroy en Boch servies, decor Alt Strassburg, bestaande ui: theepot(haarlijn deksel) 6 borden, 2 schalen 10 eierdoppen, 6 kop en schotels enkele chips mogelijk Cond:R/G 6-24cm
Twee oude Herend porseleinen vazen met floraal en gouddecor, 20e eeuw 10-13cm Cond:G
Antieke Chinees porseleinen dekselvaas omstreeks 1800 met florale gedraaide decors, en zilveren monturen in goede staat . H12 cm
Chinees porseleinen klapmuts kom 17-18e eeuw met zilveren beugel, landschap, figuren en coulissen decor 5,3x14,2ø cm Cond:R/G
Zeldzame grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas Kang Xy, met decor van hoogwaardiheidsbekleders, bovenrand beschadigd 25,5x15,5ø Cond:R
Zeldzame antieke Chinese keramieken kruik met drakendecor 19e eeuw of ouder 21cm Cond:G
Drie Chinees porseleinen borden met divers decor, 20,3x22,8ø Cond:R/G
Zeer vroege Chinees porseleinen kom (16e-17e eeuws) met ruiter te paard decor, randschade en haarscheur 6,5x15,5cm Cond:R
Antieke Chinese terracotta pot met blauw glazuur (schroef weg) 19e eeuw sierstukken gerestaureerd 11x8,5cm Cond:R
Chinees porseleinen kom omstreeks 1900 republikeins (gemerkt) met donkerblauw landschap en figuren decor in goede staat 7x14ø
Zeldzame Chinees porseleinen Kang Xy kom (omstreeks 1900 republikeins)met rondom dieren en drakendecor, gemerkt in goede staat 6x12,5ø
Oude blauw porseleinen vaas met messing monturen en bisquit porselein, fluit spelende putti 2e helft 20e eeuw 13cm Cond:G
Oude porseleinen figuur peinzende herder met hond gesigneerd pfeffer gotha, 20e eeuw onduidelijk gemerkt 31cm Cond:G
Grote oude porseleinen Dog, Pfeffer Gotha gemerkt 20e eeuw in goede staat, 27x33x9cm Cond:G
Twee hoogwaardige Engels porseleinen Royal Doulton figuren, 20e eeuw, 1 maal the homecoming HN 3295 by Adrian Hughes, en 1 maal welcome home HN 3299 by Adrian Hughes, beide in zeer goede staat 17-22cm
Twee hoogwaardige porseleinen Royal Doulton figuren, 20e eeuw, eenmaal farewell daddy, eenmaal the hero returns(stukje hak af) HN 4943 en HN 4363 designed by A. Moslow Kowski en Timothy Palty beide in...
Twee hoogwaardige Engels porseleinen Royal Doulton figuren 20e eeuw, eenmaal the boy evacuee HN 3202 by Adrian Hughes en eenmaal the girl evacuee HN 3203 by Adrian Hughes beide in zeer goede staat. 20...
Grote groen gelazuurd keramieken beeld door C.H. Leman eau Frankrijk nt. 8605, omstreeks 1930 voorstellende 2 olifanten in goede staat 32,5x33,11cm
Grote keramieken panter 2e helft 20e eeuw onduidelijk gesigneerd vermoedelijk Italie 82cm Cond:G
Duitse porseleinen Hutschenreuther figuur voorstellende een jong hert, ontwerp H. Achtziger in zeer goede staat 9x12x9,5 Cond;G
Vier Deense porseleinen figuren, eekhoorn, 2 vogels, twee honden 6-9cm Cond:R/G
Twee delen Deens porselein, eenmaal Bing Gröndahl figuur meisje met pop 1721 B.H en een Royal Copenhagen vaas met craquele glazuur 212/4025 FX 18-19,5cm Cond;G