Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Duitse School), aquarel op papier, bergachtig landschap met dorp 45x35cm.
Ingekleurde gravure 18e eeuws door: M. Engelbrech, tesccut A.V voorstellende gezicht op de Notre Dame Parijs, gravure op papier 31x20cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, damesportret 30x40cm olieverf op linnen Cond:G
Hendrik van Langen 1874-1964, boerenvrouw bij haard, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
J.H.Willem Wittenberg 1886-1963 ongesigneerd, geitje, litho op papier 50x34cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, liggende vrouw bij een voetmassage, aquarel op papier 20x15cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw naieve school, ruiters te paard, olieverf op paneel 60x34cm Cond:R/G
W.J. van Beijen, bosgezicht, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
J.Brink, omstreeks 1930, boereninterieur met moeder en kind bij haard, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G
Frans Baayens 1895-1970 Enschede, oude wijze man met boek, olieverf op paneel. 26x30cm Cond:G
K. Reyne ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met hooimijten 30x40cm. Cond.: G
Reproductie van Horck, repro op papier, abstracte compositie 70x70cm. Cond.: G
Twee werken Dupont (Franse School 2e helft 20e eeuw), olieverf op linnen en olieverf op papier, Parijse standsgezichten met figuren 15x12cm. en 10x8cm. Cond.: G
Ongesigneerd omstreeks 1900, kerkinterieur met non, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G
De Jong 1922, houtskool op papier, landschap met visser 27x44cm. Cond.: G
J. van Oosten 20e eeuw stilleven met appels, tin en porselein, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
E. Jackie 20e eeuw, mand met rozen, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
J.van Oosten 20e eeuw stilleven met peren glas en aarderwerk, olieverf op paneel 57x40cm Cond:G
J.van Oosten 20e eeuw stilleven met uien en tin, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
J. van Oosten 20e eeuw stilleven met appels, tin, en kruik, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
Bertus Baayens(Enschede) bosgezicht Twente, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
C. Akens omstreeks 1930, bospad met huisje en kippen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Wim Bosman Enschede, watermolen met Fackwerk, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G