Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 53x67cm. Cond.: G
Georg Kiste (Duitse School 1908 - 1997), olieverf op linnen, getiteld "Sonntag Wanderung" 60x80cm. Cond.: G
Dora Schwelgin 1991 Duitse school, portret, houtsnede op papier, 63x85cm Cond:G
Kurt Arnscheidt ( 1906 Essen - Düsseldorf, Duitse School), olieverf op linnen, dorp aan een rivier 72x77cm. Cond.: R-G
Line Balmin, olieverf op linnen, naief dorpsgezicht met figuren "cerisiers roses á come" 50x41cm. Cond.: G
B. Richter ca. 1930 (Duitse School), aquarel op papier, Oosters gebouw in bos met gesluierde vrouw 45,5x31cm. Cond.: G
A. Kübler (Duitse School), olieverf op linnen, gezicht op Berghausen 62x48cm. Cond.: G
Gustav Kluge (1947, Duitse School), print of lithografie op papier, buste 40x60cm. Cond.: G
K. Scheunemann (Duitse School), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met figuren 47x66cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op paneel, bergachtig landschap met Almhut en figuren 23x31cm. Cond.: G
Bruno Bielerfeld ( 1879 - 1975 Duitse School), olieverf op paneel, dorpstraat met figuren 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, Duits bergdorp 27x19cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, gezicht op kerk 32x23cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier, moderne compositie 67x55cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (1977 Bowward?), compositie van figuren, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1920 droogdok met werkende figuren, olieverf op linnen 60x31cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, nr5/10 Handdrück, Duitse school, twee tortelduiven, lithografie op papier 42x30cm Cond:G
Ikoon 19e eeuw, heilige met staf en slang, olieverf op paneel, 46x64cm Cond:R
Drie gravures op papier, 18e eeuw met Latijnse teksten o.a: krokodillen, vissen, olifant, buffel 18x23cm. Cond.: G
Twee werken Duitse School ca. 1940: 1x Perry winters dorp (olieverf op linnen 50x100cm. en 1x ongesigneerd Berlijn, olieverf op paneel 70x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Twickelse beek Delden 40x50cm. Cond.: G