29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Aquarel, 18e eeuw
Startprijs 15 EUR
Zilveren lepel
Startprijs 20 EUR
Zilveren vorkje
Startprijs 20 EUR
Driedelige ring
Startprijs 20 EUR
2 Parelcolliers
Startprijs 20 EUR
Ets duits
Startprijs 20 EUR
Tekening, paarden
Startprijs 20 EUR
2 Franse prenten
Startprijs 20 EUR
Staande lamp
Startprijs 20 EUR
Messing lamp
Startprijs 20 EUR
Oude Steiff beer
Startprijs 20 EUR
Antieke stoel
Startprijs 20 EUR
5 Delen kristal
Startprijs 20 EUR
Tegeltableau
Startprijs 20 EUR
Kruik en bierpul
Startprijs 20 EUR
Kavel satsuma
Startprijs 20 EUR
Gebaksset
Startprijs 20 EUR