Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken naaitafel
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil naaitafel met klepdeksel en lade, omstreeks 1900 in goede staat 75x53x44cm.

Bureaustoel
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten bureaustoel met lederen zitting omstreeks 1900, in goede staat 86x54x56cm.

Ridderstoel
Resultaat: 50 EUR

Oude armleunstoel naar oud voorbeeld met goede velours stoffering, in goede staat 120x70x76cm

Kapstok
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten Amsterdamse school kapstok, omstreeks 1930 98x25x14cm. Cond:G

4 Delen meubels
Resultaat: 50 EUR

Vier delen 19e eeuws, pijpcomfort, kinderstoel, klaptafel miniatuur, kerfsnede klaptafel(spanningsscheur blad) 28-50cm.

Bedbankje en kistje
Resultaat: 45 EUR

Antiek beschilderd bedbankje, gedateerd 1911 en een kruideniers kistje 40-100cm. Cond:G

Art Deco eiken naaitafeltje
Resultaat: 45 EUR

Eiken art deco bijzettafel met lade omstreeks 1920 in goede staat 66x54x33cm Cond:G

Vitrine met geslepen glas
Resultaat: 45 EUR

Eikenhouten vitrinekast omstreeks 1950, met geslepen glas, schap en deur, in goede staat 75x43x50cm.

Hindeloopen wieg (Roosje)
Resultaat: 45 EUR

Oude Hindeloopen beschilderde kinderwieg omstreeks 1940(firma roosje) met florale beschilderingen 106x103x48cm Cond:G

Trommelvormig bijzettafeltje
Resultaat: 40 EUR

Engels trommelvormig bijzettafeltje, mahoniehout, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel, in goede staat, op koperen wielen 60x60øcm.

Eiken kist
Resultaat: 40 EUR

Twentse eikenhouten dekenkist naar oud voorbeeld 20e eeuw in goede staat Cond;G 62x100x50cm

2x Lederen poef
Resultaat: 35 EUR

Twee oude lederen poefen 20e eeuw met afneembare zittingen en binnen opbergruimte, bruin en blauw leder. 37x41ø Cond:G

Wortelnoten hangvitrine kastje
Resultaat: 30 EUR

Hollandse notenhouten Barokstijl wandvitrine, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x67x20cm.

Spiegel
Resultaat: 30 EUR

Moderne spiegel met gelithografeerd verendecor en geslepen spiegel, in goede staat 65x85cm. Cond:G

Spiegel van een commode
Resultaat: 30 EUR

Antieke mahoniehouten spiegel met facetgeslepen glas, omstreeks 1900 in goede staat 83x105cm

Piano
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse Jugendstil piano met originele kaarskandelaren(gekruiste snaren klankkast, geen bovendemper) in goede originele staat, gemerkt piano forte Fabrik Gerhard Adam Wesel No. 19607. 131x139x7...

Mahonie haardscherm
Resultaat: 30 EUR

Antiek Engels mahoniehouten haardscherm met borduurwerk, ca 1900, 102x50 cm. In goede staat.

Ingelegd tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Noten met wortelnoten wijntafeltje, met florale intarsia in het blad, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, geschulpt blad, 61xø58cm Cond:G

Ovale spiegel
Resultaat: 25 EUR

Antieke vergulde ovale spiegel, omstreeks 1900, 63x93cm. Cond:R/G

Bijzettafeltje
Resultaat: 20 EUR

Antieke notenhouten 6 kantig bijzettafeltje, omstreeks 1880, in goede staat 70x50x60cm.

Bestoken wandregaal
Resultaat: 20 EUR

Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G