29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Jan Hofman 1978 1486
Jan Hofman 1978

25 EUR

Schilderij, landweggetje 1472
Schilderij, landweggetje

20 EUR

Russische School, winter 1468
Russische School, winter

30 EUR

Ets, Amsterdam 1458
Ets, Amsterdam

20 EUR

Landkaart Overijssel, 18e eeuw 1439
Landkaart Overijssel, 18e eeuw

70 EUR

Schilderij, zeegezicht 1433
Schilderij, zeegezicht

30 EUR

Schilderij ca. 1900 1425
Schilderij ca. 1900

45 EUR

Schilderij, stilleven met kraanpot 1418
Schilderij, stilleven met kraanpot

40 EUR

Schilderij, F. Riotte 1415
Schilderij, F. Riotte

60 EUR

Schilderij, R. Falkenberg 1413
Schilderij, R. Falkenberg

70 EUR

Schilderij, naar van Rossum du Chattel 1397
Schilderij, naar van Rossum du Chattel

60 EUR

Schilderij, H. v. Moerbeeck 1396
Schilderij, H. v. Moerbeeck

55 EUR

Wim Poelman, winter 1391
Wim Poelman, winter

85 EUR

5x Jan Jans 1384
5x Jan Jans

75 EUR

Schilderij, B. Mügge 1367
Schilderij, B. Mügge

70 EUR

Perzisch schilderij 1357
Perzisch schilderij

60 EUR

Schilderij paarden 1341
Schilderij paarden

90 EUR

Jaap van Kregten 1334
Jaap van Kregten

90 EUR

4 Antieke gravures 1320
4 Antieke gravures

100 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 1318
Ongesigneerd ca. 1900

140 EUR

Bloemen A. Kleinsma 1316
Bloemen A. Kleinsma

50 EUR

Jaap van Kregten, jager in boot 1314
Jaap van Kregten, jager in boot

60 EUR

Jaap van Kregten 1308
Jaap van Kregten

120 EUR

Schilderij Jan Bruinenberg Spaans 1302
Schilderij Jan Bruinenberg Spaans

100 EUR