29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Beeldje, meisje op stoel 5094
Beeldje, meisje op stoel
Startprijs 120 EUR
Verguld bronsje, m 5093
Verguld bronsje, m
Startprijs 160 EUR
2 Kleine bronzen bustes 5092
2 Kleine bronzen bustes
Startprijs 180 EUR
Albasten buste 5091
Albasten buste
Startprijs 190 EUR
2 Beelden 5090
2 Beelden
Startprijs 50 EUR
3 Chinese bronzen figuren 5089
3 Chinese bronzen figuren
Startprijs 60 EUR
Bronzen hond, staand model 5088
Bronzen hond, staand model
Startprijs 280 EUR
Bronzen beeldjes 5087
Bronzen beeldjes
Startprijs 170 EUR
Bronzen beeld 5086
Bronzen beeld
Startprijs 200 EUR
Grote bronzen figuur 5085
Grote bronzen figuur
Startprijs 250 EUR
Bronzen figuur 5084
Bronzen figuur
Startprijs 250 EUR
Bronzen beeldje 5083
Bronzen beeldje
Startprijs 120 EUR
Beeld oude arabische  man 5082
Beeld oude arabische man
Startprijs 200 EUR
Terracotta, jongenshoofd 5081
Terracotta, jongenshoofd
Startprijs 100 EUR
Houten figuur 5080
Houten figuur
Startprijs 60 EUR
Groot houtgestoken beeld 5079
Groot houtgestoken beeld
Startprijs 200 EUR
Beeld, herder 5078
Beeld, herder
Startprijs 360 EUR
Ronde plaquette 5077
Ronde plaquette

70 EUR

Bronzen man met harp 5076
Bronzen man met harp
Startprijs 120 EUR
Bronzen boekensteun, uil 5075
Bronzen boekensteun, uil

140 EUR

19e Eeuws Barock snijstuk 5074
19e Eeuws Barock snijstuk
Startprijs 200 EUR
Beeld, lezende heer 5073
Beeld, lezende heer
Startprijs 360 EUR
Bronzen uil op boeken 5072
Bronzen uil op boeken

120 EUR

Bronzen denker 5071
Bronzen denker
Startprijs 80 EUR