Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Kaststel, Kang Xi-kleurig 6420
Kaststel, Kang Xi-kleurig
Startprijs 20 EUR
6 Porseleinen figuren 6421
6 Porseleinen figuren
Startprijs 25 EUR
Verkocht
3 Familie roze borden 6422
3 Familie roze borden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4 Porseleinen figuren 6423
4 Porseleinen figuren

Resultaat:

50 EUR

Drie Chinese vaasjes 6424
Drie Chinese vaasjes
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Kang Xy vaas 1900 6425
Kang Xy vaas 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
19 Delen Rosenthal porselein 6426
19 Delen Rosenthal porselein

Resultaat:

50 EUR

Dresden porseleinen lamp 6427
Dresden porseleinen lamp
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Bisquit porseleinen figuur 6428
Bisquit porseleinen figuur

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
KPM schaal ca. 1880 6429
KPM schaal ca. 1880

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Stadt Meissen servies 6430
Stadt Meissen servies

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Meissen servies 6431
Meissen servies

Resultaat:

120 EUR

Divers Duits servies 6432
Divers Duits servies
Startprijs 30 EUR
Verkocht
3 Delen aardewerk/porselein 6433
3 Delen aardewerk/porselein

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Duitse figuren, aardewerk/porselein 6434
2 Duitse figuren, aardewerk/porselein

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Porseleinen figuur, 18e-19e eeuw 6435
Porseleinen figuur, 18e-19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
5 Duitse Rosenthal Weihnachtsteller 6436
5 Duitse Rosenthal Weihnachtsteller

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4 Duitse porseleinen figuren 6437
4 Duitse porseleinen figuren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Meissen bord 6438
2x Meissen bord

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
6 Delen porselein, Stadt Meissen 6439
6 Delen porselein, Stadt Meissen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
7 Delen porselein, Stadt Meissen 6440
7 Delen porselein, Stadt Meissen

Resultaat:

40 EUR

Pastel Indiaan, Max Flikkenschild 6759
Pastel Indiaan, Max Flikkenschild
Startprijs 50 EUR
Duitse dolk 9008
Duitse dolk
Startprijs 250 EUR