Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Franse Empire pendule 3553
Franse Empire pendule

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Grote pendule 3547
Grote pendule

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Klokkenstel met columbus 3545
Klokkenstel met columbus

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Empire pendule 3533
Empire pendule

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Beeldenklok 3523
Beeldenklok

Resultaat:

2.000 EUR

Pendule 3515
Pendule
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Vergulde pendule vrouw op bank 3509
Vergulde pendule vrouw op bank

Resultaat:

800 EUR

Marmeren kolomklok 3709
Marmeren kolomklok
Startprijs 280 EUR
Art Deco klok vrouw met duif 3708
Art Deco klok vrouw met duif
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Schwarzwalder klok 3707
Schwarzwalder klok

Resultaat:

50 EUR

Antieke tafelklok 3706
Antieke tafelklok
Startprijs 35 EUR
Klok en barometer 3705
Klok en barometer
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Wortelnoten Fries staartklokje 3704
Wortelnoten Fries staartklokje

Resultaat:

50 EUR

Franse wandklok 3703
Franse wandklok
Startprijs 100 EUR
Franse comtoise klok 3702
Franse comtoise klok
Startprijs 60 EUR
Engels staand horloge, grenen kast 3701
Engels staand horloge, grenen kast
Startprijs 180 EUR
Wekkertje 3700
Wekkertje
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Franse pendule, man met paard 3699
Franse pendule, man met paard

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Comtoise 3697
Comtoise

Resultaat:

85 EUR

Kleine Schwarzwalder klok 3695
Kleine Schwarzwalder klok
Startprijs 40 EUR
Kleine Schwarzwalder klok 3694
Kleine Schwarzwalder klok
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Grote tafelpendule 3693
Grote tafelpendule

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Jugendstil vrijslinger 3692
Jugendstil vrijslinger

Resultaat:

45 EUR

Franse comtoise 3691
Franse comtoise
Startprijs 90 EUR