Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Mozaik, Maria met kind
Startprijs 10 EUR

Heilig mozaik, Madonna met kind omstreeks 1930 of ouder, in goede staat 34x34cm.

2 Dekseldoosjes
Startprijs 15 EUR

Twee vooroorlogse dekseldoosjes, 1 maal baceliet(beschadigd), 1 maal agaat met messing montuur(goed)

2 Duitse antiquarische illustraties
Startprijs 15 EUR

Twee Duitse antiquarische illustraties, 17,5-32,5cm Cond:R/G

Parfum Van Cleef & Arpels
Startprijs 15 EUR

Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.

Tinnen kraankan
Startprijs 20 EUR

Negentiende eeuwse tinnen kraankan met koperen kraan, bedeukt 34cm. Cond:R

Engelse mahonie kapspiegel
Startprijs 20 EUR

Kleine 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 45cm. Cond:G

Petroleumlamp
Startprijs 20 EUR

Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G

Lot divers
Startprijs 20 EUR

Drie delen handbeschilderd, dekseldoos,presenteertablet en beschilderde emmer. 37-56cm. Cond:G

Barometer, 80-er jaren
Startprijs 20 EUR

Hollandse barometer, notenhout, 2e helft 20e eeuw, Warmink, in goede staat 83cm

Kruisbeeld, bisquit porselein
Startprijs 20 EUR

Antiek heilig Kruis omstreeks 1900, met eiken kruis en bisquit porseleinen heilig kruis 71x35cm. Cond:G

Verzameling Duitse antquarische boeken
Startprijs 25 EUR

Verzameling Duitse antiquarische kinderboeken (127) o.a. Heidi, Hauffs märchen, Grimms Märchen, Rotkäppchen etc. 20-25cm. Cond:R/G

2 DDR NVA helmen
Startprijs 25 EUR

Twee oostduitse DDR N.V.A helmen met lederen binnenhelm en speld, in goede staat 6-30cm. Cond:G

Ibelo tafelaansteker
Startprijs 25 EUR

Ibelo tafelaansteker, cilindervormig zilverkleurig model met gematteerde bewerking. Nieuw ø 4,5x8cm.

Lot koperwerk
Startprijs 25 EUR

Zes delen oud koperwerk, 19e 20e eeuw, appelketel, peerketel, comfort, stoof, lamp en mooie doofpot. 15-70cm. Con d;G

2x crusifix
Startprijs 25 EUR

Twee 19e eeuwse heilig kruizen met vergulding en porseleinen corpus Christi. in goede originele staat, 37-44cm.

Kavel strijkijzers met standaard
Startprijs 25 EUR

Lot 19e eeuwse strijkijzers, natuurstandaard 10 delen.Cond:G

2 Delen historisme ca. 1880
Startprijs 25 EUR

Twee delen Historisme omstreeks 1880, incompleet inkstel met fauw, twee putti bij aambeeld 10-23cm Cond:R

7 Delen tin
Startprijs 30 EUR

Zeven delen antiek tin, 6x Engelse maten, 1 x olielamp, 7-8cm. Cond:G

Kavel tin ca. 1900
Startprijs 30 EUR

Lot antiek tin omstreeks 1900, Jugendstil, dekseldoos, moccaset, beker en likeurstoppen. 9-19cm. Cond:G

Messing schemerlamp met marmer
Startprijs 30 EUR

Oude schemerlamp van messing en marmer 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x33øcm.

Schemerlamp met Art Deco kapje
Startprijs 30 EUR

Jugendstil stijl messing tafellamp 2e helft 20e eeuw 36cm. Cond:G

Verzameling "Illustrierte Filbuhne" 1950-1960
Startprijs 30 EUR

Duits verzamelalbum, illustrierte filmbühne 1950/1960, foto Inga Wolf, Carl Bay, Ulli Martin, handgesigneerd, leuk tijdsbeeld Duitse geschiedenis 6x24x31cm. Cond:G

Engelse weegschaal
Startprijs 30 EUR

Antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900 met messing weegschalen. 20x40x18cm. Cond:G

Samovaar
Startprijs 30 EUR

Oude messing samovaar, 20e eeuw, in goede staat 52cm. Cond:G

2 Cakevormen
Startprijs 30 EUR

Twee antieke koperen cakevormen omstreeks 1900 ø23cm. Cond:G

Oude brandweerspuit
Startprijs 30 EUR

Vooroorlogse brandweerspuit(waterpomp) NV. fabriek Espana, spanjaard en co Utrecht. 64cm. Cond:G

Groot telraam
Startprijs 30 EUR

Groot antiek school telraam, omstreeks 1900 in goede originele staat, 170x65x45cm.

Glas in lood lampje
Startprijs 30 EUR

Antieke glas in loop plafondlamp omstreeks 1910 met koper. 30x17x17cm. Cond:G

Afrikaans beeldje beeldje
Startprijs 30 EUR

Afrikaans houtgestoken beeldje 20e eeuw, in goede staat 25cm.

Koperen hanglamp
Startprijs 30 EUR

Kleine bronzen kaarsen kroonluchter, 20e eeuw in goede staat 37x40øcm

Twee speculaasplanken
Startprijs 30 EUR

Twee antieke speculaasplanken 19e-20e eeuw, iepenhout, gebruikerssporen, oude wormbeval, in goede staat 40-53cm.

Briefweegschaal
Startprijs 30 EUR

Grote antieke briefweegschaal omstreeks 1900 gemerkt M. Concav, met emaille, in goede staat. 27x25x15cm.

Schwarzwald boekensteun
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald boekensteun omstreeks 1900 met Edelweiss decor, en snijwerk. 18x39x15cm. Cond:G

Beschilderd dienblad
Startprijs 30 EUR

Oud Russisch beschilderd dienblad met kerk en florale voorstellingen 12x60x31cm. Cond:G

Corpus Christie
Startprijs 30 EUR

Groot Art Deco heilig kruis met Corpus Christi, omstreeks 1930, eikenhout met compositie metaal. 80cm. Cond:G

5 deel divers
Startprijs 30 EUR

Vijf keer divers,bronzen plaquette man met pijp, tinnen barokstijl kan, 2 metalen figuren, antieke olielamp met kristallen reservoir. 13-29cm. Cond:G

Chinees zijde in lijst
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees zijde schilderij 20e eeuw, vogels met bloesemtallen, 20x24cm. Cond:G

Tinnen kinderserviesje
Startprijs 30 EUR

Negen delig 19e eeuws tinnen kinderservies 4-11cm. Cond:G

Witte porseleinen petroleumlamp
Startprijs 30 EUR

Antieke porseleinen handbeschilderde petroleumlamp met floraal decor, omstreeks 1900 45x18øcm. Cond:G

Wandlamp
Startprijs 30 EUR

Oude vooroorlogse messing wandlamp met antieke kap, in goede staat. 30x35x22øcm.

Voetenbankje Frans
Startprijs 30 EUR

Antiek Frans mahoniehouten krukje, omstreeks 1880 met leder bewerkte zitting. 34x42x31cm. Cond:G

Grote kandelaar
Startprijs 30 EUR

Grote messing kaarskandelaar met lekrand 20e eeuw in goede staat 75x26øcm

3 Delen tin
Startprijs 30 EUR

Drie delen 19e eeuws tin, tinnen kraantjeskan, wandhouder, inktpot, in goede staat 9-47cm

British sporting prints
Startprijs 35 EUR

Verzamelalbum Brittisch sporting prints, antiquarisch met gelithografeerde platen, betreffende paardensport, in goede staat 34x47x1cm

Gietijzeren kolenkit
Startprijs 35 EUR

Antieke zwart geemailleerde gietijzeren kolenkit omstreeks 1900, in goede staat 30x46x32cm.

Lot 4 delen Aziatisch
Startprijs 35 EUR

Lot vier delen Aziatica 20e eeuw, 1x zeepstenen Chinese vaas, 1x wijsheer met meisje en fruit, 1x ivoor imitatie Boedha, 1 x lachende Boedha (composiet) 5-22cm.

5 Delen koperwerk, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Vijf delen koper en messingwerk 19e eeuw, 1 deel zwaar bedeukt, rest goed 25-45cm.

Reclamebord
Startprijs 40 EUR

Groot oud emaille reclamebord, wast beter (waarschijnlijk aanvulling op persil) lichte beschadigingen. 104x38cm. Cond:R

3x Petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Drie oude opalineglazen petroleumlampen, geelectrificeerd 20e eeuw. 1 gazen kap mist. 37-49cm.

3 Antiek tinnen olielampen
Startprijs 40 EUR

Drie maal 18e-10e eeuwse tinnen snotneuzen, soldeernaad los, 22x30cm. Cond:R/G

Tinnen kraantjeskan
Startprijs 40 EUR

Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.

Staande schemerlamp
Startprijs 40 EUR

Metalen staande schemerlamp met messing, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 155cm.

Lexicon Latino-Belgicum Novum
Startprijs 40 EUR

Lexicon Latino-Belgicum Novum 1738, Samuele Pitisco. Woordenboek Latijn-Nederlands. 23x19,5x8cm. Cond.: R-G

Lot divers
Startprijs 40 EUR

Twintig delen koperwerk(miniatuur) 19-20e eeuw, met tinnen bowllepel en kroesen 4-30cm. Cond;G

2 Koperen dekselvazen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke koperen dekselvazen, omstreeks 1900 met gravering, hoorn des overvloeds, in goede staat 31cm.

Messing inktpot
Startprijs 40 EUR

Antieke messing historisme inktpot op vaste onderschotel, omstreeks 1880 Duitsland, 10-19cm in goede staat.

4 Delen ijzerwerk
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G

Kolenbak met messing
Startprijs 40 EUR

Oude messing beslagen kist met figuren in tuin decor, 20e eeuw in goede staat 30x45x30cm.

4 Strijkijzers
Startprijs 40 EUR

Vier leuke antieke strijkijzers 19e eeuw 17-25cm. Cond:G

5 Strijkijzers
Startprijs 40 EUR

Vijf leuke antieke strijkijzers 19e eeuw. 11-27cm. Cond:G

Messing helmkit en koperen paraplubak
Startprijs 40 EUR

Antieke 19e eeuwse kolenkit en paraplubak, licht bedeukt, 37x46cm. Cond:G

emaille reclamebord
Startprijs 40 EUR

Oud emaille Duitse bierbrouwerij reclambord, 100 jahre Flensburger Brauereien 1888-1988. 45x36cm.

Lederen koffer en hoed
Startprijs 40 EUR

Antieke lederen en houten hoedenkist met hoed, omstreeks 1920, met etiket hotel Florence, hotel Metropole, 32x30x35cm. Cond:R/G

Tibetaanse wijnkist
Startprijs 40 EUR

Tibetaanse met lederbekleedde en beschilderde wijnkist, 21e eeuw 16x34x26cm. Cond:G

2 Ovale blikken
Startprijs 40 EUR

Twee oude voorraadblikken, 1x vossenjachtdecor met spiegel binnenin, 1x 19e eeuws met restbeschildering. 27-30cm. Cond:G

Ingelegd paneel met boedha
Startprijs 40 EUR

Tropischhouten paneel met Boedha op lotusbloem, ingelegd. 20e eeuw 44x36cm. Cond:G

Samovar
Startprijs 40 EUR

Antieke messing samovaar, omstreeks 1900 in goede staat 48cm.

Zeepstenen plak, eind 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Natuurstenen malachietkleurige oosterse bewrkte plaquette, leeftijd onbekend, 12,5x9,5x2,3cm. Cond;G

Mahonie bestekcasette
Startprijs 40 EUR

Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.

Antieke emmer
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten oogstemmer met rondom koperen beslag 47x38øcm. Gebruikerssporen. Cond:R/G

19e Eeuwse stoof
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten stoof met grote zinken binnenbak(los stukje poot erbij) 81x50x39cm. Cond:G

Antieke schilderskist
Startprijs 40 EUR

Antieke notenhouten schilderskist met slot en sleutel, en palet, omstreeks 1900 Cond:G

Tegel edelhert
Startprijs 40 EUR

Grote antieke tegel met edelhert, omstreeks 1920 in goede staat 29x30cm.

Perzische sabel
Startprijs 40 EUR

Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.

Wijnflessenrek
Startprijs 40 EUR

Wijnflessenrek omstreeks 1930, Art Deco, gesigneerd Prodbon Paris, chrome hout en marmer imitatie 37x29x24cm. Cond:G

Verzilverde spiegel en borstel
Startprijs 40 EUR

Antieke rijk bewerkte verzilverde spiegel en borstel, omstreeks 1900 met figurenvoorstelling. 25-30cm. Cond:G

Set van 4 bellen
Startprijs 40 EUR

Vier antieke bronzen bellen omstreeks 1900. ø9-ø12cm. Cond:G

Brons Russisch kruis
Startprijs 40 EUR

Antiek bronzen heilig kruis, 19e eeuw, Rusland, 26,5cm. Cond:G

Bewerkt bordenrek
Startprijs 40 EUR

Antiek bewerkt bordenrek omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en draak. 59x10x82cm. Cond:G

2 Siercoupes
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. 27cm. Cond:G

2 Amuletten
Startprijs 40 EUR

Twee grote delen Oosters natuursteen, bewerkt met draakvoorstelling en slangvoorstelling(chip) 1e helft 20e eeuw 16x16,5cm. Cond:G

2 Delen oud Perzisch brons
Startprijs 40 EUR

Twee delen oud Perzisch brons, 20e eeuw of ouder, eenmaal pijpvaasje op hoge poten en ogen, en 5 lichts tafelolielamp met gravering 13,5x14cm.

Pallisander sigarendoos
Startprijs 50 EUR

Antieke pallisanderhouten sigarenkist met slot(2 kleine lijsten missen) verder in goede staat 10x26x15cm.

2 Petroleumlampen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke glazen petroleumlampen omstreeks 1900, waarvan 1 geelectrificeerd, in goede staat.

Lot diverse kunstboeken
Startprijs 50 EUR

Lot diverse oude kunstboeken, in redelijke en goede staat, o.a. Delfts, Tin, en kunst van A tot Z. 20-45cm. Cond:R

Haardomzet
Startprijs 50 EUR

Louis Quinze stijl messing haardomzet, omstreeks 1900, in goede staat 130cm. Cond:G

2 Indonesische sierstukken
Startprijs 50 EUR

Twee decoratieve Oosterse snijstukken met gegraveerde parelmoer inleg, 20e eeuw, in goede staat 55x41cm.

Mini beer thermometer
Startprijs 50 EUR

Klein antieke Schwarzwald thermometer met beer omstreeks 1920. 17,5cm. Cond:G

2 Benen figuren, azië
Startprijs 50 EUR

Twee oude Oosterse benen figuren, 20e eeuw, in goede staat 26-27cm. Cond:G

Groot crucifix
Startprijs 50 EUR

Grote 19e eeuwse crucifix met gipsen corpus cristi, in goede staat, (chip in haar) 100x63x20cm.

Kavel messing
Startprijs 50 EUR

Lot messing/ brons 20e eeuw, o.a. Obelisk, bellen, dekseldoos, dovers, kandelaren, vijzel 6-41cm. Cond:G

Lot diverse zakmessen
Startprijs 50 EUR

Lot diverse oude zakmessen, 20e eeuw 6-10cm. Cond:G

Krantenhouder
Startprijs 50 EUR

Oude 50er jaren lectuurhouder, mahoniekleur met 2 koetsen voorstellingen. 57x50x28cm. Cond:G

7 Delen antiek smeedijzer
Startprijs 50 EUR

Zeven maal antiek ijzerwerk o.a barok bankschroef, barok ijzeren schenkkan, carbidlamp, schep etc 8-40cm Cond:G

Kaiserzinnn tablet + schaal
Startprijs 60 EUR

Antiek Duits Jugendstil Kaiserzinn tablet en Jugendstil tinnen schaal omstreeks 1900. 28-42cm. Cond:G

Jugendstil dekseldoos
Startprijs 60 EUR

Antieke Jugendstil dekseldoos met rozendecor omstreeks 1900(compositiemetaal) in goede staat. 12x15x12cm.