Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met bloesemdecor, 20e eeuw, deksel gelijmd. 12-15cm. Cond:G
Vijf delen oud Duits Fürstenberg porselein 60er jaren, 2 bolvazen, 2 hoge vazen, koekjesschaal 10-20cm. Cond:G
Oud antiek tegeltableau, 6 pas, met reiger, handbeschilderd, monogram R.D 46x30cm. Cond:G
Zeven x Hollands aardewerk 20e eeuw, 5 delig kaststel en 2 apothekers potten 18-33cm. Cond:R/G
Driemaal antiek porselein, omstreeks 1900, 2 maal staffordshire dekseldoosje met figuren(2 handen af bij figuur) 1 maal klokhuis nr 1053 (Haarscheur) 11-26cm. Cond:R/G
Driedelig Delfts polychrome kaststel met floraal decor, flora keramiek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-34cm.
Driedelig Chinees porseleinen kaststel in Kang Xy stijl, in goede staat 26-31cm.
Twee antieke porseleinen figuren Duitsland, haan omstreeks 1920 Volkstedt, kandelaar Dresden omstreeks 1950. 14,5-24cm. Cond:G
Vijftien miniatuurporseleinen beeldjes, 20e eeuw, minimale chip mogelijk, 2-5cm. Cond:R/G
Zes oude porseleinen figuren, 2e helft 20e eeuw (arm weg) verder in goede staat 15-22cm.
Zeven delen oud Makkums keramiek, 20e eeuw, 3 tegels, 2 schaaltjes, 2 schalen (chip) 8-16cm. Cond:R/G
Twee Chinese of Japanse keramieken geglazuurde vazen, groen-oker-blauw met paradijsvogeldecor en houten consoles omstreeks 1900( craquelee glazuur) 25x13cm Cond:G
Vier delen oud/antiek porselein, 3 delig kaststel Villeroy en Boch omstreeks 1900, en een Delfts wandrek omstreeks 1930, in goede staat 14-24cm. Cond:G
Jugendstil Delfts kaststel omstreeks 1900, landschap en floraaldecor( grote vaas bovenrand gelijmd) 21-27cm. Cond:R/G
Twee antieke dienbladen met keramiek, omstreeks 1900 met vernikkelde messing omranding(tablet Zwiebelmuster heeft haarlijn) 23-36cm. Cond:G
Duitse Lindner porseleinen dekselvaas met floraal en gouddecor, omstreeks 1960, in goede staat 24cm.
Drie delen goud-imari porselein, 2e helft 20e eeuw, grote dekselvaas en 2 sierschotels. 30,5-47cm. Cond:G
Vier delen oud Delfts keramiek, tablet, kruik, karaf, vaas 20-30cm. Cond:G
Antieke Engelse keramieken bolvaas, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt met floraal landschap en figurendecor 34x19ø Cond:G
Drie oude tegeltableaus 20e eeuw, 3-pas met pauwendecor, 4-pas met riviergezicht monogram, 1-pas met vogeldecor 28-40cm. Cond:G
Antiek Japans theeservies 9 delig, omstreeks 1920, groene achtergrond met floraal en gouddecor, twee chips verder in goede staat 18cm
Divers oud Duits porseleinen Zwiebelmuster, Hutschenreuther, Kahla, Schumanu Bavaria, 19 delen, schalen bonbonschalen, dessertschalen, roomset 7-30cm, minimale chip mogelijk, Cond:G
Twee maal Duits antiek porselein, boerin met gevogelte(gemerkt, vinger af) en een bord, Weihnachten 1929 Rosenthal Heinrich Fink
Twee antieke Duitse renaissance stijl steengoed schenkkannen met vogelkoppen in 17e eeuwse stijl, nr 171-177 Historisme 19cm Cond:G
Vier oude Duitse bierpullen 20e eeuw porselein steengoed en keramiek, porselein met portret in bodem. 17-26cm. Cond:G
Vijf antieke keramieken borden omstreeks 1900 met diverse decors, figuren in tuin en gouddecor 21,5ø Cond:G
Drie antieke Chinese porseleinen borden omstreeks 1900 met spelende chinese kinderen, 22,8ø Cond:G
Drie oude Duitse porseleinen keuken voorraad wandpotten met houten deksels, gemerkt 20e eeuw, mehl, zucker, kaffee 17x15x12cm. Cond:G
Bijzondere Franse Jugendstil art Nouveau porseleinen dekseldoos van limoges omstreeks 1900 met goudkleurig floraal en zweepslag decor. 9x18x17cm. Cond:G
Antieke witte Meissen porseleinen schenkkan omstreeks 1900, Knauff met rankendecor. 15,5cm. Cond:G
Oude Dresden bisquite porseleinen tafellamp 20e eeuws met figuren groep. Bakfoutje aan de achterkant verder in goede staat. 50xø30cm.
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G
Duitse Sitzendorf porseleinen figuur, man met luit, omstreeks 1950. 13,5cm. Cond:G
Twee gemerkte bisquit porseleinen figuren Frankrijk 20e eeuw gemerkt Roger, beschadigingen aan de handen. 19-23cm.
Vijf Engelse porseleinen beelden in Staffordshire stijl, omstreeks 1900 of jonger. 2 sets en 1 losse figuur. 2x Wellington, 1x tennis, cricket, 2x paarden met figuren. 17-19cm. Cond:G
Vier Engelse porseleinen beelden in Staffordshire stijl, omstreeks 1900 od later. 2x vaas boom, 1x ruiter te paard 1x jager. 18-22cm. Cond;G
Twee delen antiek aardewerk, platelen vaas en keramieken vaas 20x15ø en 19,5x9,5øcm.
Twee antieke engelse keramieken vazen omstreeks 1900 met handbeschilderde florale en gouden decors. 33cm. Cond:G
Twee x Duits antiek porselein, 19e eeuwse rozensteker met romantische figuren, en een Rosenthal dekseldoos met handbeschilderde pauw en gouddecor 12-14cm. Cond;G
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Vier 19e eeuwse Japanse vazen, 2x porselein Imari en 2x Kutani. 12-13,5cm. Cond:G
Chinees porseleinen trekpot 18e eeuws. met blauw floraal decor, grip, dekseltop gelijmd, chips en haarlijnen. 13x18x10øcm. Cond:M
Vier Chinese Imari porseleinen schotels met floraal decor, 18e-19e eeuw. 10-11cm. Cond:G
Duitse Jugendstil stijl vaas, met florale en opengewerkte decors, unicorn studio 34cm. omstreeks 1990 Cond:G
Tjechische Royal Dux bisquit porseleinen figuur ree en reebok, 2e helft 20e eeuw, 1 gewei gelijmd, 21x28x8cm Cond:R/G
Twee oude Chinese Familie Roze porseleinen vazen, 2e helft 20e eeuw. 32cm. Cond:G
Oud Chinees porseleinen 3 delig kaststel omstreeks 1930 of later, met bloesemtakdecor, chip binnenrand deksel 28-34cm. Cond;G
Antieke porseleinen figuur, elegante dame met bos bloemen, floraal en gouddecor, gemerkt met kroon en VD, omstreeks 1900(stukjes bloemen missen. 19cm. Cond;R
Twee oude Duits porseleinen figuren, 1x vrouwelijk naakt gerold Bavaria, en een danseres omstreeks 1950 gemerkt met kroon en 1764, handarbeid(topje vinger af) 20-25cm.
Antieke Duitse keramieken tabakspot omstreeks 1890, met figurendecor, gemerkt 27x15ø Cond:G
Grote keramieken schaal door Hannie Mein Vinkega Friesland, bruin groene glazuur. 5x29øcm. Cond;G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, twee 6-hoekig met chicken en florale voorstellingen(haarlijn) een floraal, chip, en schotel met wijsheren, chip, 10-11,8cm Cond:R/G
Acht delen Chinees porselein 19e eeuw, 6 kleine rijstwijn kopjes met teksten en figuren in natuur, 2 kommen met floraal decor. 3,3x10,7øcm. Cond:G
Grote antieke Duitse balsende auerhaan, omstreeks 1920/ 22x22x14cm. Cond;G
Groot keramieken beeld, 20e eeuw, valsspeler bij kaartenspel(chip hoed) Cond:R
Antieke Imari Coro met deksel(pootje en arm gelijmd), 3 delig majolica vazenstel, omstreeks 1900 nr 11553 II(brede vaas chip) 18-25cm Cond:R/G
Japans imari porseleinen kaststel, 2e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 25-33cm. Cond:G
Zeven antieke Hollandse tegels en 4 pas tableau, 4 tegels divers, tegel visser en tegel een (20e eeuw), beschadigingen, 13x13cm Cond:M/R
Drie delen keramiek omstreeks 1900, grote zoutstrooier, suikerpot, bonbondekselschaal. In goede staat 7-19cm.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, gemerkt, in goede staat 5,5x8,5øcm.
Oude Chinese Yixing theepot met lachende Boedha en tekst, gemerkt 2e heflt 20e eeuw, 11x18x10,5cm. Cond:G
Twee antieke religieuze porseleinen figuren omstreeks 1900, nr. 205 Frankrijk, in goede staat 30-32cm. Cond:G
Twee blauw Chinese gemberpotten kersenbloesem, 19e-20e eeuw 13cm. en een blauw Chinese cilindervaas met pauwendecor (chip)19e-20e eeuw 25cm. Cond:R/G
Twee antieke terracotta figuren omstreeks 1900, meisjes en jongens met boek, onduidelijk gemerkt, 2 kleurig gepatineerd, bronskleur(bakfout/chip) 32-33cm. Cond:R/G
Twee antieke porseleinen Weense stijl pijpvazen, gemerkt Royal oeping Checho-slov. Omstreeks 1900. 20.5cm. Cond;G
Vier diverse sierborden, 1x Roma Trevi Fontein (musterschutz) 1x porselein Royal Tuscan (wedgwood group) 1952-1977 Jubilee Elizabeth 1952-1977, 1 keramieken schaal 50er jaren, 1x Delftsblauw, magere b...
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen vaas met kraanvogeldecor en tekst 33,5cm Cond:R
Zes oude Chinese wijnkommen, gemerkt, 20e eeuw, groen/grijs glazuur 2x en geel glazuur 4x 11,3-14cm. in goede staat
Twee 18e eeuwse gesigneerde Chinese Familie verte dekselpotten met bamboedecor, dekseluiteinden beschadigd 13x10ø Cond:R/G
Oude majolica bloempot op zuil, met florale decors, blauw-groen glazuur, 20e eeuw 82x28øcm. Cond:G
Oude Duitse figurengroep omstreeks 1920 Thüringen, chique paar met bloem, licht beschadigd. 13cm. Cond:R
Antiek Jugendstil 5 delig lampetstel, societe ceramique Maastricht, omstreeks 1900, in goede staat 17-35cm.
Twee grote Duitse geglazuurde steengoed schenkkannen, neo renaissence, historisme omstreeks 1880, beide gelijk gemerkt en genummerd, 1x 7 koningen 31-34cm Cond:G
Twee 18e eeuwse gemerkte Chinese bordjes, decor van spelende kinderen, chip en haarlijn, 3,5x16,2ø Cond:R/G
Twee antieke Duitse K.P.M borden met kasteelvoorstellingen, omstreeks 1900 in goede staat 26ø
Antieke Chinees porseleinen kom 18e-19e eeuws, onduidelijk gemerkt, met 3 wijsheren in tuin decor, minimale randglazuurschade. 6-11,5øcm. Cond:R/G
Twee 18e/19e eeuwse Chinese kom, met vogels en vlinderdecor, 6,5x15ø en 7x18ø Cond:R
Drie 18e eeuwse porseleinen schotels, tuin en vogeldecor, minimale chip 12,8x13,9ø Cond:G
Oude porseleinen Bing en Gröndahl karaf met tablet, kobaltblauw met gouddecor, 2e helft 20e eeuw. 20x27x18cm. Cond:G
Twee antieke keramieken Jugendstil vazen omstreeks 1900 met zweepslagmonturen, gemerkt H 865, 1 vaas gelijmd, andere goed, 37cm.
Negentiende eeuws Chinees porseleinen familie Roze trekpot met figurendecor. 12x15x8,5øcm. Cond:G
Antiek Imari porseleinen schotel omstreeks 1900 met floraal, goud en coulissendecor, in goede staat 30,5cm.
Vier oude Hollandse keramieken borden, 2x Delfts, 2x Royal Sphinx, voorstellingen naar Otto Eerleman. 35-40cm.
Vier delen oud deens porselein, fluitspeler, kindje Royal Kopenhagen, knielende jongen, en een schotel. 9,5-13cm.
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G
Japans 3 delig Satsuma keramieken kaststel, 20e eeuw in goede staat 38-42cm.
Twee Japanse Cloisonne vazen, met floraal en vlinderdecor, 1e helft 20e eeuw. 23,5x10ø Cond:G
Zes oude Chinees porseleinen kopjes met tekens, craquele glazuur blauw-grijs, in goede staat. 5x8,3øcm.
Twee oude Chinees porseleinen kommen 20e eeuw met floraal decor, gemerkt, in goede staat 8x14,8ø
Drie oude Chinees porseleinen borden met hanen(chicken decor) omstreeks 1930 of later, gemerkt met gouddecor, 1 schaal en 2 borden, in goede staat 6,5x25,5ø en 26ø cm Cond:G
Grote antieke Chinese 18e-19e eeuwse familie Rose vaas met figuren decor en keizerlijk geel, beschadigingen bovenrand. 43,5cm. Cond:R
Twee delen antiek Chinees porselein, Chinese trekpot 18e-19e eeuw, en Chinese theepot omstreeks 1900 met gouddecor. 14-24cm. Cond:G
Oude Chinese Yixing theepot met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 1e helft 20e eeuw (achthoekig) 7,5x8,5x13,5cm Cond:G
Achttiende eeuws Chinees porseleinen servies, floraal decor met insecten, bestaande uit: trekpot, kom, 4 kop en schotels, twee schotels, 3 kopjes, beschadigingen 5-14cm. Cond:R
Zeer grote Japans porseleinen Imari kraagvaas met figuren in landschapsdecor, paradijsvogel, goud, en floraal decor 9minimale chip kraag) 62cm Cond;G