Sabin nr 43/50 Israel, landschap met figuren, lithografie op papier 50x34cm. Cond:G
Helmut Grundner Duitse school, Rom Fontaine di Trevi, ets op papier, Cond:G
Zeven Duitse Schertsuitgaves, Der ware Jacob, Druckverlag Dietz Stuttgart eind 19e eeuw 24x32cm (niet gecontroleerd of compleet is) Cond:R/G
H. Pesser omstreeks 1900, madonna met kind, tekening op papier, 13,5x22cm. Cond:G
Daan de Vries 1915, 1895-1959 Distel, houtsnede op papier, 40x31cm Cond:G
Verzameling Duitse lithografieen op papier, omstreeks 1920, Duitse scheepsvaart en walvisvaart, in goede staat 18x30cm
Drie 17e-18e eeuwse gravures van kathedralen, stadhuis, gravures op papier 16x20cm. Cond:G
K. Oosterkerk 1959 abstracte compositie, houtskool op papier 64x49cm.
(Docent kunstacademie van Kampen)
Peter Wehrens, lithografie voor Oosters dagblad abstracte compositie, lithografie op papier 42x58cm Cond:G
Duitse school verso gesigneerd+Bremen, impressionistisch riviergezicht met zeilboten, olieverf op paneel 35x22cm. Cond:G
A. Trefftz (Duitse school) landschap met wandelaar naar dorp, olieverf op papier, 40x30cm. Cond:G
Religieuze reproductie, omstreeks 1900, Maria met engelen. 47x63cm. Cond:R
Egyptisch papyrusschilderij, 20e eeuw, Nijlgebied. 44x58cm. Cond:G
Drie oude werken op papier, ets Berliner Dom H. Sommer, stadkaart München F.A Brockhaus, Litko French Quarter Nights New Oleans 1987 Ron Powey. werken op papier 9x12cm-29x24cm-22x29cm. Cond:G
C.M. vd Woerd 1901-1994 Arnhem gezicht op kampen, ets op papier 78x23cm. Cond:G
Groot lot diverse antieke etsen, 18e en 19e eeuw, drie portretten, twee maal Bartholome Kilian sculps Anna maria Johann Daniel Fingerlerin, proffessor conradus vorstuis sacrae theologia(scheurtje), aq...
O. Hollmann 1893, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 36x27,5cm Cond:G
Ongesigneerd, uiterst bijzondere Duitse 60er jaren tekening met satirisch gedicht met betrekking tot dood en leven (Gothic) zwarte inkt op papier 60-42cm Cond:G
Sjoerd Bakker 2001 Rietveld Amsterdam, rots in de branding, ets aquatint 52x27cm Cond:G
Margriet Oomen '79, academie Tilburg, de mantel, ets op papier 30x23cm Cond:G
Gesigneerd Vincent(van Gogh), Frans strand met vissersboten, oleografie op paneel 85x67cm. Cond;R/G
Webert 1878-1953 Duitse school, Duits landschap met boerderij, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Vijf oude gravures van Hamburg, omstreeks 1900, gravures op papier, 18x10cm. Cond:G
Oud Perzisch ongesigneerd schilderij op zijde, vrouwelijke hofhouding, gouache op zijde 55x43cm. Cond:G
Twee x Peter van den Akker, Amsterdam 1949. titels, in het metropolitan museum , down the avenue, lithografie op papier 25x35cm Cond:G
Erwin Shoultz Carnoff '76 Duitse school, 1913-1990 Rots aan de zee, aquarel op papier 60x48cm. Cond;G
Carl Ebeling 1931, Duitse school vaas met bloem, olieverf op linnen, 40x54cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Blaricum '56, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 80x60cm.Cond:G
Vier onduidelijk gesigneerde lithografieen met dieren, Duitse school, 30x30cm. Litho op papier. Cond;G
Antieke duitse ets, Das Kurfürstliche Schloss Starenberg, ets op papier 72x29cm. Cond;G
Francois Viccon? schimmige figuur, zeefdruk op papier. 64x47cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, zonnige dorpsstraat (mogelijk Elburg) Jan van Vuuren aquarel op papier 34x25cm. Cond;G
D. Hartveld, platbodem op meer, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Twee x gesigneerd ,Winter, Duitse school. 1x besneeuwd bosgezicht met reeen(onduidelijk gesigneerd) en 1x beek in besneeuwd berggezicht, gesigneerd Buch. 30x40 en 31x23cm. Aquarel en olieverf op pane...
K. Eberhardt, Duitse school, landschap met berkeboom, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G
Steendruk naar Jan Wijnants, omstreeks 1900 door koninklijke pinakothek München 44x56cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, links onder Man of Mari?, Duitse school omstreeks 1920, expressionistisch berglandschap, gouache op papier. 80x59cm. Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, bergengroep, olieverf op papier 70x60cm. Cond;G
C. Sandhofer omstreeks 1950, Duitse school, expressionistisch landschap met boerderij en boom, gouache op papier. 56x39cm. Cond:G
B.Kaiser omstreeks 1920 Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
Andre Naweger? landschap met kerkdorp, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 68x47cm Cond:G
Krystyna Szalewska 1945 Polen, fantasievoorstelling, pastel op papier 37x36cm. Cond:G
Bep Toscani, moderne collage met krant, gemengde techniek op papier 78x56 Cond:G
Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 48x68cm Cond:G
Twee schilderijtjes 20e eeuw, G.v. Marle en onduidelijk, boten op het strand en boerenhuis met wandelaar, olieverf op paneel, 8x8cm en 16x14cm. Cond:G
T. van Donselaar 1976, stilleven, figuratief en abstract, olieverf op linnen 90x70cm. Cond:G
Indonesische school, Sujatno Koempoel, omstreeks 1930, vissersboten met figuren in de haven van Saraboya, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G
Karl Müller Duitse school 1917 Halle. Klosterturm zu Göllmagen, olieverf op papier. 18x23cm.
J. Corens '46 stilleven met aardewerk en gebakken ei in pan. olieverf op linnen 35x45cm. Cond;G
W.Reich Duitse school, Duits Landschap olieverf op linnen 64x74cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, besneeuwd landschap met paardenkar, olieverf op linnen 24,3x18cm. Cond:G
Twee duitse werken, 1x Eberhardt Schlotter, figuren aan tafel, aquarel op papier, 1x onduidelijk lithografie, antiek huis, litho op papier. 73x57 en 42x55cm.
Onduidelijk 20e eeuw, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel 17x13cm. Cond:G
Drie x onduidelijk gesigneerd, Duitse school, voorstellingen met dieren, lithografie op papier, 31x29cm. Cond:G
W. Lingenfelder? omstreeks 1930, Duitse school, stilleven met fruit, tin en bijbel. 47x37cm. olieverf op linnen Cond:G
Restsignatuur impressionistisch riviergezicht, omstreeks 1900, olieverf op linnen 55x43cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, liggend naakt, kopie naar?, olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G
Hutmann Duitse school, riviergezicht in de bergen, olieverf op linnen. 76x58cm. Cond:G
R. Fröhlich Duitse school, glazen vaas met rozen, olieografie op linnen 50x80cm. Cond:G
Gerlovina eind 20e eeuw paarden bij drenkplaats, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Bep Toscani '97 (geb.1940) abstracte compositie, gemende techniek op papier 55x74cm. Cond:G
Franz krippendorf 1907-1982, Duitse school, rivier bij bergmassief, olieverf op linnen 50x40cm. Cond;G
Twee werken van Max Flikkenschild '98(Hengelo) 2x portret Indiaan, pastel op papier, 46x60cm Cond:G
R.Sigurd omstreeks 1950, Duitse school, besneeuwd riviergezicht, olieverf op linnen 69x56cm. Cond:G
Vier antieke Hollandse landkaarten, plattegrond Dordrecht, afbeelding stadt Middelburg, plattegrond Gouda, nauwkeurig plan der stad Zutphen, in goede staat, gravures op papier, 21x18cm.
Twee etsen Ferdinand Jean Luigini 1870-1943, schaapsherder met schapen en bomschuit en strandjutter, ingekleurde etsen op papier 45x32cm en 47x32cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930 Hollandse school, landschap met koeien (scheurtje) Cond:R/G 30-40cm.
Negentiende eeuws Ikoon op vurenhouten paneel, heilig hart, olieverf op paneel. 60x33,5cm. Cond:G
Adrie Arendsman 2000+1998, titel pauze, en modern zonder titel, zeefdruk en acryl op papier 48x38 en 47x34cm Cond:G
Twee x modern '79, onduidelijk gesigneerd, moderne composities, lithografie op papier 36x53cm.
Naar Ostade omstreeks 1900, taverne interieur met figuren naar oud voorbeeld, olieverf op paneel. Cond;G
M.G.V Holk? '41 vaas met bloem, olieverf op linnen (klein gaatje) 50x40cm. Cond:R/G
Antieke Japanse gesigneerde houtsnede omstreeks 1920, figuur in boscage, houtsnede op papier 34x23cm. Cond:G
F Streudle omstreeks 1900, Duitse school, Winters berggezicht met heilig kruis, olieverf op linnen. Cond;G 70x56cm.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, landschap met sloot en knotwilg, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G
Monogram F.R '88, portret van Anthonius van Dijk, olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G
Hoffmann, Stuttgart 1890, damesportret met heilig kruis, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G
Bachofer? Duitse school, moderne compositie, gemengde techniek op papier 50-70 Cond:G
Antieke landkaart Puteolani Sinus Companiae Felicis Naples, A.Amsterdam Pierre Mortier, gravure op papier. 52x39cm. Cond:G
Duitse landkaart 16e eeuw, landgraviarus cum suntgoia et brisgoia, ger macatore auctore 1512-1594(vlekkerig), ingekleurde gravure op papier 52x90cm. Cond:R
Twee x Joop Stoop 97 Deventer, verso, abstracte compositie, houtskool op papier 29x33cm Cond:G
B. Magebreg? Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op paneel. 54x68cm. Cond:G
Gesigneerd A. van Dijk 19e eeuw, boerderij met twee figuren, olieverf op linnen 24x30cm Cond:R/G
Gergina Iserbyt van zevenbergen '43, man met hoed, pastel op papier 52x40 Cond:G
Herman de Rethel Kuyt Duitse school 1893-1978 Duits bergdorp binnenmeer 34x25cm.
S.Kebelle Duitse school, Keulse vaas met bloem, olieverf op linnen 46x48cm. Cond;G
R. Mario 21e eeuw, romantisch landschap, olieverf op paneel 20x24cm. Cond;G
B. Larson 21e eeuw riviergezicht met wandelaars, olieverf op paneel 20x24cm. Cond:G
Nagesigneerd W. Lieman omstreeks 1920, boerenhuis met boerin en kippen. 30x40cm. olieverf op paneel. Cond;G
R. Ebel, bosgezicht met beek, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
F. de Groot, landschap met bospad, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
P.Tijssen omstreeks 1930, Hollandse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G