Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Israelische ets
Startprijs 15 EUR

Sabin nr 43/50 Israel, landschap met figuren, lithografie op papier 50x34cm. Cond:G

Schilderij, Helmut Grundner
Startprijs 20 EUR

Helmut Grundner Duitse school, Rom Fontaine di Trevi, ets op papier, Cond:G

7x Der Ware Jakob, Dietz Stuttgart
Startprijs 20 EUR

Zeven Duitse Schertsuitgaves, Der ware Jacob, Druckverlag Dietz Stuttgart eind 19e eeuw 24x32cm (niet gecontroleerd of compleet is) Cond:R/G

Tekening, Madonna
Startprijs 25 EUR

H. Pesser omstreeks 1900, madonna met kind, tekening op papier, 13,5x22cm. Cond:G

Houtsnede, Daan de Vries 1915
Startprijs 25 EUR

Daan de Vries 1915, 1895-1959 Distel, houtsnede op papier, 40x31cm Cond:G

Verzameling Duitse lithografiën, scheepvaart
Startprijs 25 EUR

Verzameling Duitse lithografieen op papier, omstreeks 1920, Duitse scheepsvaart en walvisvaart, in goede staat 18x30cm

3 Gravures van Kathedralen
Startprijs 25 EUR

Drie 17e-18e eeuwse gravures van kathedralen, stadhuis, gravures op papier 16x20cm. Cond:G

Schilderij, Ko Oosterkerk
Startprijs 25 EUR

K. Oosterkerk 1959 abstracte compositie, houtskool op papier 64x49cm.
(Docent kunstacademie van Kampen)

Schilderij, Peter Wehrens
Startprijs 25 EUR

Peter Wehrens, lithografie voor Oosters dagblad abstracte compositie, lithografie op papier 42x58cm Cond:G

Riviergezicht Worpsweide
Startprijs 25 EUR

Duitse school verso gesigneerd+Bremen, impressionistisch riviergezicht met zeilboten, olieverf op paneel 35x22cm. Cond:G

Schilderij, Duitse school
Startprijs 25 EUR

A. Trefftz (Duitse school) landschap met wandelaar naar dorp, olieverf op papier, 40x30cm. Cond:G

Religieuze reproductie
Startprijs 30 EUR

Religieuze reproductie, omstreeks 1900, Maria met engelen. 47x63cm. Cond:R

Papyrus schilderij
Startprijs 30 EUR

Egyptisch papyrusschilderij, 20e eeuw, Nijlgebied. 44x58cm. Cond:G

Landkaart en 2 etsen
Startprijs 30 EUR

Drie oude werken op papier, ets Berliner Dom H. Sommer, stadkaart München F.A Brockhaus, Litko French Quarter Nights New Oleans 1987 Ron Powey. werken op papier 9x12cm-29x24cm-22x29cm. Cond:G

Ets, gezicht op Kampen
Startprijs 30 EUR

C.M. vd Woerd 1901-1994 Arnhem gezicht op kampen, ets op papier 78x23cm. Cond:G

Groot kavel interessante etsen
Startprijs 30 EUR

Groot lot diverse antieke etsen, 18e en 19e eeuw, drie portretten, twee maal Bartholome Kilian sculps Anna maria Johann Daniel Fingerlerin, proffessor conradus vorstuis sacrae theologia(scheurtje), aq...

Hollmann 1893
Startprijs 30 EUR

O. Hollmann 1893, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 36x27,5cm Cond:G

Duitse tekening
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd, uiterst bijzondere Duitse 60er jaren tekening met satirisch gedicht met betrekking tot dood en leven (Gothic) zwarte inkt op papier 60-42cm Cond:G

Sjoerd Bakker 2001
Startprijs 30 EUR

Sjoerd Bakker 2001 Rietveld Amsterdam, rots in de branding, ets aquatint 52x27cm Cond:G

Margriet Oomen
Startprijs 30 EUR

Margriet Oomen '79, academie Tilburg, de mantel, ets op papier 30x23cm Cond:G

Vincent, oleografie
Startprijs 35 EUR

Gesigneerd Vincent(van Gogh), Frans strand met vissersboten, oleografie op paneel 85x67cm. Cond;R/G

Webert
Startprijs 35 EUR

Webert 1878-1953 Duitse school, Duits landschap met boerderij, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

5 etsen Hamburg
Startprijs 35 EUR

Vijf oude gravures van Hamburg, omstreeks 1900, gravures op papier, 18x10cm. Cond:G

Perzisch schilderij
Startprijs 35 EUR

Oud Perzisch ongesigneerd schilderij op zijde, vrouwelijke hofhouding, gouache op zijde 55x43cm. Cond:G

2x Peter van den Akker
Startprijs 35 EUR

Twee x Peter van den Akker, Amsterdam 1949. titels, in het metropolitan museum , down the avenue, lithografie op papier 25x35cm Cond:G

Shoultz Carnoff
Startprijs 40 EUR

Erwin Shoultz Carnoff '76 Duitse school, 1913-1990 Rots aan de zee, aquarel op papier 60x48cm. Cond;G

Schilderij bloemen bruine pot
Startprijs 40 EUR

Carl Ebeling 1931, Duitse school vaas met bloem, olieverf op linnen, 40x54cm. Cond:G

Gemengde techniek naief
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G

Schilderij, schapen op hei
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Blaricum '56, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 80x60cm.Cond:G

4 Litho's Duitsland
Startprijs 40 EUR

Vier onduidelijk gesigneerde lithografieen met dieren, Duitse school, 30x30cm. Litho op papier. Cond;G

Ets, Starenberg
Startprijs 40 EUR

Antieke duitse ets, Das Kurfürstliche Schloss Starenberg, ets op papier 72x29cm. Cond;G

Francois Viccon
Startprijs 40 EUR

Francois Viccon? schimmige figuur, zeefdruk op papier. 64x47cm. Cond:G

Ongesigneerd aquarel
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, zonnige dorpsstraat (mogelijk Elburg) Jan van Vuuren aquarel op papier 34x25cm. Cond;G

Schilderij, D. Hartveld
Startprijs 40 EUR

D. Hartveld, platbodem op meer, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

2 Werken, winter en ree
Startprijs 40 EUR

Twee x gesigneerd ,Winter, Duitse school. 1x besneeuwd bosgezicht met reeen(onduidelijk gesigneerd) en 1x beek in besneeuwd berggezicht, gesigneerd Buch. 30x40 en 31x23cm. Aquarel en olieverf op pane...

K. Eberhardt
Startprijs 40 EUR

K. Eberhardt, Duitse school, landschap met berkeboom, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G

Steendruk, Jan Wijnants
Startprijs 40 EUR

Steendruk naar Jan Wijnants, omstreeks 1900 door koninklijke pinakothek München 44x56cm. Cond:G

Onduidelijk gesig. Duitse School
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, links onder Man of Mari?, Duitse school omstreeks 1920, expressionistisch berglandschap, gouache op papier. 80x59cm. Cond:G

Ongesigneerd 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, bergengroep, olieverf op papier 70x60cm. Cond;G

C. Sandhofer
Startprijs 40 EUR

C. Sandhofer omstreeks 1950, Duitse school, expressionistisch landschap met boerderij en boom, gouache op papier. 56x39cm. Cond:G

B. Kaiser
Startprijs 40 EUR

B.Kaiser omstreeks 1920 Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G

Hollandse School, landschap met kerk
Startprijs 40 EUR

Andre Naweger? landschap met kerkdorp, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Annica Koot
Startprijs 40 EUR

Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 68x47cm Cond:G

Krystyna Szalewska
Startprijs 40 EUR

Krystyna Szalewska 1945 Polen, fantasievoorstelling, pastel op papier 37x36cm. Cond:G

Bep Toscani, collage
Startprijs 40 EUR

Bep Toscani, moderne collage met krant, gemengde techniek op papier 78x56 Cond:G

Annica Koot
Startprijs 40 EUR

Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 48x68cm Cond:G

2 Schilderijtjes
Startprijs 40 EUR

Twee schilderijtjes 20e eeuw, G.v. Marle en onduidelijk, boten op het strand en boerenhuis met wandelaar, olieverf op paneel, 8x8cm en 16x14cm. Cond:G

T.van Donselaar, stilleven
Startprijs 40 EUR

T. van Donselaar 1976, stilleven, figuratief en abstract, olieverf op linnen 90x70cm. Cond:G

Schilderij Indonesisch
Startprijs 40 EUR

Indonesische school, Sujatno Koempoel, omstreeks 1930, vissersboten met figuren in de haven van Saraboya, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G

Schilderij Karl Müller
Startprijs 40 EUR

Karl Müller Duitse school 1917 Halle. Klosterturm zu Göllmagen, olieverf op papier. 18x23cm.

Stilleven J. Corens
Startprijs 40 EUR

J. Corens '46 stilleven met aardewerk en gebakken ei in pan. olieverf op linnen 35x45cm. Cond;G

W. Reich, Duitse School
Startprijs 50 EUR

W.Reich Duitse school, Duits Landschap olieverf op linnen 64x74cm. Cond:G

Winterlandschap
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, besneeuwd landschap met paardenkar, olieverf op linnen 24,3x18cm. Cond:G

2 Werken
Startprijs 50 EUR

Twee duitse werken, 1x Eberhardt Schlotter, figuren aan tafel, aquarel op papier, 1x onduidelijk lithografie, antiek huis, litho op papier. 73x57 en 42x55cm.

Schilderij , winterlanschap
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk 20e eeuw, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel 17x13cm. Cond:G

3x Onduidelijk, litho
Startprijs 50 EUR

Drie x onduidelijk gesigneerd, Duitse school, voorstellingen met dieren, lithografie op papier, 31x29cm. Cond:G

H. Vissers
Startprijs 50 EUR

H. Visser, berglandschap olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

W. Lingenfelder?, stilleven
Startprijs 50 EUR

W. Lingenfelder? omstreeks 1930, Duitse school, stilleven met fruit, tin en bijbel. 47x37cm. olieverf op linnen Cond:G

Restsignatuur, improssionist
Startprijs 50 EUR

Restsignatuur impressionistisch riviergezicht, omstreeks 1900, olieverf op linnen 55x43cm. Cond:G

Kopie (naakt), onduidelijk
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, liggend naakt, kopie naar?, olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G

Hutmann, berglandschap
Startprijs 50 EUR

Hutmann Duitse school, riviergezicht in de bergen, olieverf op linnen. 76x58cm. Cond:G

R. Fröhlich
Startprijs 50 EUR

R. Fröhlich Duitse school, glazen vaas met rozen, olieografie op linnen 50x80cm. Cond:G

Schilderij, paarden bij voederbak
Startprijs 50 EUR

Gerlovina eind 20e eeuw paarden bij drenkplaats, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

Bep Toscani, gemengde techniek
Startprijs 50 EUR

Bep Toscani '97 (geb.1940) abstracte compositie, gemende techniek op papier 55x74cm. Cond:G

Krippendorf
Startprijs 50 EUR

Franz krippendorf 1907-1982, Duitse school, rivier bij bergmassief, olieverf op linnen 50x40cm. Cond;G

2x Pastel Indiaan, Max Flikkenschild
Startprijs 50 EUR

Twee werken van Max Flikkenschild '98(Hengelo) 2x portret Indiaan, pastel op papier, 46x60cm Cond:G

R. Sigurd
Startprijs 50 EUR

R.Sigurd omstreeks 1950, Duitse school, besneeuwd riviergezicht, olieverf op linnen 69x56cm. Cond:G

4 Antieke landkaarten
Startprijs 50 EUR

Vier antieke Hollandse landkaarten, plattegrond Dordrecht, afbeelding stadt Middelburg, plattegrond Gouda, nauwkeurig plan der stad Zutphen, in goede staat, gravures op papier, 21x18cm.

2x J. Luigini
Startprijs 50 EUR

Twee etsen Ferdinand Jean Luigini 1870-1943, schaapsherder met schapen en bomschuit en strandjutter, ingekleurde etsen op papier 45x32cm en 47x32cm Cond:G

Hollandse School, koeien in landschap
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930 Hollandse school, landschap met koeien (scheurtje) Cond:R/G 30-40cm.

Schilderij op paneel, H. Hart
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuws Ikoon op vurenhouten paneel, heilig hart, olieverf op paneel. 60x33,5cm. Cond:G

2x Adrie Arendsman 2000
Startprijs 50 EUR

Adrie Arendsman 2000+1998, titel pauze, en modern zonder titel, zeefdruk en acryl op papier 48x38 en 47x34cm Cond:G

2x Onduidelijk gesigneerd, modern '79
Startprijs 50 EUR

Twee x modern '79, onduidelijk gesigneerd, moderne composities, lithografie op papier 36x53cm.

Schilderij ca. 1900, naar Ostade
Startprijs 60 EUR

Naar Ostade omstreeks 1900, taverne interieur met figuren naar oud voorbeeld, olieverf op paneel. Cond;G

Schilderij stilleven
Startprijs 60 EUR

M.G.V Holk? '41 vaas met bloem, olieverf op linnen (klein gaatje) 50x40cm. Cond:R/G

Japanse houtsnede
Startprijs 60 EUR

Antieke Japanse gesigneerde houtsnede omstreeks 1920, figuur in boscage, houtsnede op papier 34x23cm. Cond:G

F. Streudle
Startprijs 60 EUR

F Streudle omstreeks 1900, Duitse school, Winters berggezicht met heilig kruis, olieverf op linnen. Cond;G 70x56cm.

Onduidelijk gesigneerd, boom met sloot
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, landschap met sloot en knotwilg, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G

Portret A. van Dijk
Startprijs 60 EUR

Monogram F.R '88, portret van Anthonius van Dijk, olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G

Hoffmann
Startprijs 60 EUR

Hoffmann, Stuttgart 1890, damesportret met heilig kruis, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G

Bachofer
Startprijs 60 EUR

Bachofer? Duitse school, moderne compositie, gemengde techniek op papier 50-70 Cond:G

Antieke landkaart
Startprijs 60 EUR

Antieke landkaart Puteolani Sinus Companiae Felicis Naples, A.Amsterdam Pierre Mortier, gravure op papier. 52x39cm. Cond:G

Duitse landkaart, 17e-18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Duitse landkaart 16e eeuw, landgraviarus cum suntgoia et brisgoia, ger macatore auctore 1512-1594(vlekkerig), ingekleurde gravure op papier 52x90cm. Cond:R

2x Joop Stoop
Startprijs 60 EUR

Twee x Joop Stoop 97 Deventer, verso, abstracte compositie, houtskool op papier 29x33cm Cond:G

B. Magebreg
Startprijs 60 EUR

B. Magebreg? Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op paneel. 54x68cm. Cond:G

Onduidelijk, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Gesigneerd A. van Dijk 19e eeuw, boerderij met twee figuren, olieverf op linnen 24x30cm Cond:R/G

Georgina Iserbyt
Startprijs 60 EUR

Gergina Iserbyt van zevenbergen '43, man met hoed, pastel op papier 52x40 Cond:G

Herman de Rethel Kuyt
Startprijs 60 EUR

Herman de Rethel Kuyt Duitse school 1893-1978 Duits bergdorp binnenmeer 34x25cm.

S. Kebelle
Startprijs 60 EUR

S.Kebelle Duitse school, Keulse vaas met bloem, olieverf op linnen 46x48cm. Cond;G

R. Mario, bosgezicht
Startprijs 60 EUR

R. Mario 21e eeuw, romantisch landschap, olieverf op paneel 20x24cm. Cond;G

B. Larson, bosgezicht
Startprijs 60 EUR

B. Larson 21e eeuw riviergezicht met wandelaars, olieverf op paneel 20x24cm. Cond:G

W. Lieman, ferme
Startprijs 60 EUR

Nagesigneerd W. Lieman omstreeks 1920, boerenhuis met boerin en kippen. 30x40cm. olieverf op paneel. Cond;G

Boslandschap Ebel
Startprijs 60 EUR

R. Ebel, bosgezicht met beek, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

Schlderij F.de Groot
Startprijs 70 EUR

F. de Groot, landschap met bospad, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Portret monogram
Startprijs 70 EUR

Monogram '68 portret jongedame, pastel op papier 53x62cm. Cond:G

P. Tijssen stilleven
Startprijs 75 EUR

P.Tijssen omstreeks 1930, Hollandse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G