Twaalf vooroorlogse glazen, 6 theeglazen met emaille decor, 6 likeurglazen met guirlandes. 8-10cm. Cond:G
Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.
Elf delen glaswerk omstreeks 1930-1950, ongemerkt, mogelijk Leerdam 5-12cm. Cond;G
Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G
Antieke Jugendstil opaline glazen kaststel omstreeks 1900 met florale beschildering, deels vervaagd, geen beschadigingen 24-41cm. Cond:G
Grote moderne kunstglazen vaas, rood met geel glazen koor. gesigneerd: Rowy Plest B.A.G Design, 2e helft 20e eeuw Cond;G
Antieke kristallen karaf, omstreeks 1900 met 15 kristal glazen in goede staat 13-35cm. Cond:G
Vier grote antieke glazen flacons met beschilderde decors goud en vogels, handgeschilderd omstreeks 1930 13-23cm. Cond:G
Jugendstil vaas gesigneerd Köck, scheur bovenrand, 20e eeuw, 23,5cm. Cond:R
Tien diverse blank glazen parfum flacons in Art Deco stijl 10-21cm Cond:G
Negen diverse flacons meeste in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 3-10cm Cond:G
Vijf oude glazen paperweights,( press papiers) italiaans bloemdecor, don't forget, italiaans spiraal, wilddecor 7-12cm Cond:G
Grote 19e eeuwse beschilderde glazen monnik met kind, verso tekst bonbons John Tavenier, in goede staat 40cm.
Drie oude kristallen geslepen bonbonmanden 20e eeuw in goede staat 10-20cm. Cond:G
Twee identieke antieke kristallen 19e eeuwse karaffen met stop, in goede staat 27cm.
Moderne handbeschilderde glazen vaas in kubistische stijl, 21e eeuw met gezichten, in goede staat 30cm.
Antieke 13 delige kristallen likeurset omstreeks 1900, bestaande uit gegraveerde karaf, 11 gegraveerde likeurglazen en keramieken Jugendstil tablet, met vernikkelde omranding, in goede staat. 35x24øcm
Drie delen Murano glaswerk, 2 schalen 1 vaas, 2e helft 20e eeuw. 35x60cm. Cond;G
Marmeladepot met onderschotel en zilveren dop. Marmeladepot versierd met ruitslijpsel met onderschote met aculade vormige rand. Versierd met een zilveren knop, 800/000. minimale chip mogelijk ø9-14x18...
Moderne handbeschilderde glazen vaas met vrouwelijke gezichten, met monogram en nr.28 21e eeuw, 30x17øcm Cond:G
Art Deco glazen bowlset, Walther glas paars kleurig met koper bewerkte omranding omstreeks 1930, 5 glazen en bowlpot 9-28cm Cond:G
Drie delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930, asbak, ijsemmer, dekseldoos 5-14cm Cond:G
Antieke boheems kristallen beschuitbus met florale graveringen, kastelen en jachthond, deksel past, maar mogelijk niet origineel.chips. 28cm. Cond;R
Kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Met ruitslijpsel versierde kristallen schotel voorzien van ster op de bodem met zilveren gecontourneerde beugel versierd met graveerwerk. ø 20x14 cm. m...
Twee antieke kristallen karaffen omstreeks 1900 1 gelijmd, 32cm. Cond:R/G
Bolfles( mondgeblazen wijnfles) in goede originele staat.17e-18e eeuws. 21-14ø Cond:G
Groot antiek glazen tafelstuk met plateau en vaas, omstreeks 1900, in goede staat 50x30ø Cond:G
Twee antieke achterglas voorstellingen met vergulde lijsten naar Paul Thumann (bol glas) 17x25cm. Cond:G
Fraaie kristallen beschuitbus met zilveren knop en onderschotel. Kristallen beschuitbus voorzien van olijfslijpel en lijnbewerking, versierd met een zilveren knop, 835/000, met parelranden. De bus sta...
Bijzonder fraaie bowlpot met onderschotel en zilveren dop, 925/000. Bowlpot met onderschotel voorzien van bloem-, blad en vogeldecor. De deksel is voorzien van een bewerkte zilveren knop met C-voluten...
Negentiende eeuwse kristallen likeurkaraffen met 835 zilveren armatuur, minimale chips 39cm. Cond:G
Twee kristallen boterstolpen met zilveren dop. Een boterstolp met sierlijk geetste florale bewerking en sterren op aculadevormige onderschotel. En een boterstolp met amandelslijpsel tevens geplaatst o...
Kristallen kaas- en boterstolp met zilveren knop. Kristallen kaasstolp (15xø24cm.), gematteerd aan de bovenzijde met meandermotief, voorzien van zilveren knop, 835/000, met parelrand. Geplaatst op een...
Moderne kunstglazen figuur, 21e eeuw, glas fusing, vrouwelijk hoofd met rood haar, Italie, 44cm. Cond:G
Art Nouveau stijl glazen vaas, 21e eeuw monogram DG, mat glas met zwart lijnenspel, 30cm. Cond:G
Vijf delen kunstglas 20e eeuw en o.a. Murano, RGH. Galshütte, 4 schalen 1 vaas. 16-50cm.
Twee oude glazen, paper weights, 20e eeuw 5,5x7cm. in goede staat
Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G
Vier oude groene glazen omstreeks 1930, mogelijk Leerdam 8,5-10cm Cond:G
Lot van 23 diverse kristallen glazen met diverse slijpsels en afbeeldingen. 5-14 cm Cond.:G
Antieke opaline glazen vaas met opgewerkte glazen bloemen omstreeks 1900, in goede staat 28,5cm Cond:G
Lot oud kristal en glas, o.a. waaierkristal 4 delige set, zoutvaatjes, lepelvaasje, vaasje etc. 8-20cm. Cond:G
Grote oude mondgeblazen glazen vaas, 20e eeuw, grijs-wit-oranje-zwart. 37cm. Cond:G
Antieke waaierkristallen kaasstolp en doos met 12 kristallen messenleggers, minimale chip mogelijk, 19-31cm Cond:G
Antieke wijnkaraf met 6 Roemers, omstreeks 1900, met parelmoereffect en wijnrankendecor, in goede staat 15-36cm.
Vier delen glas/ kristal 20e eeuw, kristallen lamp, kristallen schaal, glazen karaf glazen bonboniere. 18-34cm. Cond:G
Twee delen antiek glaswerk omstreeks 1920. mondgeblazen schenkkan, glazen schaal, in goede staat 23-25cm.
Drie delen glaswerk, 2e helft 20e eeuw, 1x Swarovski, 1x ongesigneerde eend, 1x Duitse bierpul met korenschoven geetst, 2-20cm.
Twee delen oud glaswerk 1 maal gesigneerde blauwglazen bolvaas met gele ringen. Glashütte Eisch Pfauenhange, 1 hoge vaas octogonaal met 835 zilveren rand. 12x12ø en 26x7øcm. Cond:G
Negentiende eeuwse groenglazen bowlpot met onderschaal en 8 groene glazen met geslingerde stam, in goede staat minimale chip mogelijk 12-30cm.
Drie oude geslepen kristallen karaffen, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 13-19cm. Cond:G
Antieke Jugendstil glazen bolvaas waarschijnlijk Loetz of Palme König ca 1920 14xø11 Cond.:G.
Twee oude kunstglazen Murano vazen, 2e helft 20e eeuw (glas fusing) 24,5x36cm. Cond:G
Vijf kristallen karaffen 2 setjes, bol karaffen met dop 18cm. setje van 3 karaffen 17cm. Cond;G
Oud Frans Lalique vaasje, omstreeks 1930, met ribben en vogeldecor. ( Chip in de bovenste rand)ø11,5x12,5 cm Cond.:R.
Twee mooie glazen kandelaren door Val, Saint Lambert, Madonna met kind, in goede staat minimale chip mogelijk Cond:G
Zes diverse rose gekleurde parfum flacons in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 11-16cm. Cond:G
Vier kristallen karaffen 2e helft 20e eeuw in goede staat 26-31cm. Cond:G
Drie delen vooroorlogs glas, geirriseerde Jugendstil vaas met gouddecor, copier Leerdam Bolvaasje, geribte bolvaas. 6,5x17cm. Cond:G
Negentiende eeuwse kristallen geslepen karaf met stop, in goede staat 30cm. Cond:G
Twee designglazen bolvazen, 1x groen, 1x gewolkt, beide in goede staat en gemerkt.
Moderne handbeschilderde glazen vaas, in de stijl van modigliani Italie, 21e eeuw 26x20øcm. Cond:G
Groot lot kristal en glas. o.a. karaffen, vazen, kandelaren, dekselpotten, bonboniere. minimale chip mogelijk, 20e eeuw. 8-44cm. Cond:G
Vier grote oude Roemer wijnglazen, 4 x monogram F.H met portretten en emaille floraal decor.(haarlijn van 3mm.) 19-20cm. Cond:G
Antiek waaierkristallen zuurstel, 3 delig, omstreeks 1880. 22cm. Cond:G
Zes Art Deco Lalique France glazen dessertborden, omstreeks 1930, 16,5øcm. in goede staat
Kristallen coupe met zilveren voet. Wit kristallen coupe met geschulpte rand en versierd met gouden lijnen en versieringen geplaatst op een zilveren voet. De voet heeft een geschulpte rand en is versi...
Stel glazen Jugendstil vazen, groen glas met takkendecor, goud en bladeren, W.S Zuid duitsland, Bohemen, omstreeks 1900, 25,5x8,5øcm.
Drie delen Murano glas 2e helft 20e eeuw, oker-groen-blauw-transparant, in goede staat 20-23cm. Cond:G
Antieke Jugendstil glas in lood venster, omstreeks 1900, in goede staat 65x45cm. Cond;G
Acht Hollandse Copier Leerdam glazen dessertschalen omstreeks 1930, in goede staat
Stel fraaie kristallen gembercoupes met amandelslijpsel, aculadevormige rand, geplaatst op een achthoekige voet. Voorzien van een deksel met een driehoekig geslepen knop. ø15x30 cm. minimale chips, ve...
Finse glazen vogel, parelduiker. O. Toikka 2e helft 20e eeuw. 11,5x17x7cm. Cond:G
Moderne kunstglazen figuur, 21e eeuw, hoofd met hanenkam, veelkleurig, glas fusing, Italie 39cm. Cond:G
Grote originele antieke Daum Nancy vaas, oranje rood, vierhoekig, afgerond( minimale chip bovenrand 18x17x17cm. Cond:G
Antieke 3 delige kristallen piece de milieu, facetgeslepen met guirlandes en sterren, omstreeks 1900. 53x30øcm. Cond:G
Antiek symbolisch kristallen glas met zon, Joodse ster, zwaarden, driehoekssymbolen met oog en G, chinese slang, pagode etc.(chip bodem) 14cm Cond:G
Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 502.01 in de kleurstelling Viola/Talpa. Met originele doos en aankoopbon (€ 1.100,-). 19...
Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 502.02 in de kleurstelling Verde Mela/Viola. Met originele doos en aankoopbon (€ 1.100,-...
Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 503.01 in de kleurstelling UVA/Verde Mela. Met originele doos, afmetingen vaas: 34,5xø10...
Twee kristallen vazen met zilveren voet, 835/000. Trompetvormige vazen met geschulpte rand voorzien van verlopend amandelslijpsel. Geplaatst op een zilveren voet voorzien van parelrand. MT.: Van Kempe...
Prachtig glasobject door Annemiek Punt.(gelarie Ootmasum) Glas fusing, abstracte compositie, 53x55cm. Cond;G
Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2012" Model 503.00 in de kleurstelling TP/CR/AQ. Met originele doos en aankoopbon (€ 2.000,-). 47,5x...
Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 503.02 in de kleurstelling Rosso/UVA. Met originele doos en aankoopbon (€ 1.200,-). 25xø...