30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

Halssieraad, Afrika 2504
Halssieraad, Afrika

50 EUR

Diverse camera's 2505
Diverse camera's

20 EUR

2 Bustes 2506
2 Bustes

30 EUR

5 Sabels 2507
5 Sabels

75 EUR

Diverse schaven 2508
Diverse schaven

60 EUR

2x Mahoniekist met divers bestek 2509
2x Mahoniekist met divers bestek

40 EUR

Spiesbok gewei 2510
Spiesbok gewei

80 EUR

Parfum Van Cleef & Arpels 2511
Parfum Van Cleef & Arpels
Startprijs 15 EUR
Wortelnoten ingelegde kist 2512
Wortelnoten ingelegde kist

45 EUR

Barometer, 80-er jaren 2513
Barometer, 80-er jaren
Startprijs 20 EUR
Console met kindergezicht 2514
Console met kindergezicht

25 EUR

Kavel koperwerk 2515
Kavel koperwerk

25 EUR

Kruisbeeld, bisquit porselein 2516
Kruisbeeld, bisquit porselein
Startprijs 20 EUR
Weegschaal met gewichten 2517
Weegschaal met gewichten

25 EUR

Majolica petroleumlamp 2518
Majolica petroleumlamp
Startprijs 75 EUR
3 Delen tin 2519
3 Delen tin
Startprijs 30 EUR
Telefoon 2520
Telefoon

20 EUR

18e Eeuws kruisbeeld 2521
18e Eeuws kruisbeeld
Startprijs 225 EUR
3x bronzen lijst met schilderijen 2522
3x bronzen lijst met schilderijen
Startprijs 80 EUR
Antieke porseleinen lamp 2523
Antieke porseleinen lamp

160 EUR

Antieke porseleinen tafellamp 2524
Antieke porseleinen tafellamp
Startprijs 60 EUR
Boekje zilver verguld 2525
Boekje zilver verguld
Startprijs 325 EUR
Chinese bronzen wierookbrander 2526
Chinese bronzen wierookbrander
Startprijs 100 EUR
Empire petroleumlamp 2527
Empire petroleumlamp
Startprijs 175 EUR