Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kristallen vaas, symbolisch 5573
Kristallen vaas, symbolisch

Resultaat:

180 EUR

Duitse glazen flacon 5572
Duitse glazen flacon
Startprijs 30 EUR
5 Glazen paperweights 5571
5 Glazen paperweights
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Bowlpot + glazen, 19e eeuw 5570
Bowlpot + glazen, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lalique vaasje 5569
Lalique vaasje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kavel met 23 glazen 5568
Kavel met 23 glazen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zes roze parfum flacons 5567
Zes roze parfum flacons

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
5 kristallen karaffen 5566
5 kristallen karaffen

Resultaat:

40 EUR

Negen glazen parfum flacons 5565
Negen glazen parfum flacons
Startprijs 40 EUR
10x glazen parfumflacon 5564
10x glazen parfumflacon
Startprijs 40 EUR
Glazen vaas 5563
Glazen vaas
Startprijs 20 EUR
3 Kristallen hengselschalen 5562
3 Kristallen hengselschalen
Startprijs 45 EUR
Antieke glas afbeelding 5560
Antieke glas afbeelding
Startprijs 100 EUR
3 Murano schalen 5558
3 Murano schalen
Startprijs 60 EUR
6 borrelglaasjes en 6 theeglazen 5557
6 borrelglaasjes en 6 theeglazen
Startprijs 20 EUR
Verkocht
8 Copier schaaltjes 5556
8 Copier schaaltjes

Resultaat:

75 EUR

Stel kristallen karaffen 5555
Stel kristallen karaffen
Startprijs 80 EUR
Glazen vaas Köck 5554
Glazen vaas Köck
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Glazen stolp 5552
Glazen stolp

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3x glaswerk 5550
3x glaswerk

Resultaat:

30 EUR

Tablet met likeurset 5548
Tablet met likeurset
Startprijs 60 EUR
4 Antieke flacons 5547
4 Antieke flacons
Startprijs 40 EUR
Karaf + 16 glazen 5546
Karaf + 16 glazen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Lotje glas/kristal 5543
Lotje glas/kristal

Resultaat:

25 EUR