Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vitrine met intarsia, 19e eeuw 4024
Vitrine met intarsia, 19e eeuw

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Ingelegde poudreuse 4025
Ingelegde poudreuse

Resultaat:

375 EUR

Televisie meubel 4026
Televisie meubel
Startprijs 380 EUR
Verkocht
Wortelnoten linnenpers 4027
Wortelnoten linnenpers

Resultaat:

300 EUR

Eikenhouten Louis Quinze secretaire 4028
Eikenhouten Louis Quinze secretaire
Startprijs 800 EUR
Verkocht
18e eeuwse kussenkast 4029
18e eeuwse kussenkast

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Eiken commode 4030
Eiken commode

Resultaat:

400 EUR

Barock ladencommode 4031
Barock ladencommode
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Boekenmolen 4032
Boekenmolen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Hollandse wortelnoten commode 4033
Hollandse wortelnoten commode

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Vitrinekast Louis Philippe 4034
Vitrinekast Louis Philippe

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Engelse mahonie boekenkast 4035
Engelse mahonie boekenkast

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Notenhouten 2deurskast 4036
Notenhouten 2deurskast

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schelpvormig stoeltje 4037
Schelpvormig stoeltje

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Palisander met notenhout poudreuse 4038
Palisander met notenhout poudreuse

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Empire halve maan tafel 4039
Empire halve maan tafel

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Eiken tinbuffet 4040
Eiken tinbuffet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Engelse mahonie buffetkast 4041
Engelse mahonie buffetkast

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Damesbureau met opzet 4042
Damesbureau met opzet

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4043
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

550 EUR

Empire trumeau met spiegel 4044
Empire trumeau met spiegel
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Italiaanse barok hoekkast met inlegwerk 4045
Italiaanse barok hoekkast met inlegwerk

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Italiaanse barok hoekkast met inlegwerk 4046
Italiaanse barok hoekkast met inlegwerk

Resultaat:

325 EUR

Mahoniehouten vitrine 4047
Mahoniehouten vitrine
Startprijs 250 EUR