30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

2x ingelijst bord rosenthal 6011
2x ingelijst bord rosenthal
Startprijs 400 EUR
3 Spreukborden, 18e eeuw 6009
3 Spreukborden, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Delfts blauw bord, 18e eeuw 6008
Delfts blauw bord, 18e eeuw

75 EUR

3 Jugendstil schotels, H.B. Deventer 6007
3 Jugendstil schotels, H.B. Deventer
Startprijs 450 EUR
Imari bloempot 6006
Imari bloempot

60 EUR

Porseleinen servies Frans 6005
Porseleinen servies Frans
Startprijs 650 EUR
Franse doos, 19e eeuw 6004
Franse doos, 19e eeuw
Startprijs 750 EUR
Delfts kaststelletje 6003
Delfts kaststelletje

350 EUR

Chinees 5-delig kaststel 6000
Chinees 5-delig kaststel
Startprijs 2.000 EUR