30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

Portret, Wolfgang Willrich 1024
Portret, Wolfgang Willrich
Startprijs 750 EUR
Schilderij, Constant Artz 1003
Schilderij, Constant Artz

1.250 EUR

Wim Poelman 1998, portret 1550
Wim Poelman 1998, portret

30 EUR

Gravure, 17e-18e eeuw 1541
Gravure, 17e-18e eeuw

20 EUR

Ets, Dirk Harting 1539
Ets, Dirk Harting

25 EUR

Kustplaats, gesigneerd 1537
Kustplaats, gesigneerd

25 EUR

2 Etsen, W. Wassenaar 1536
2 Etsen, W. Wassenaar

50 EUR

Ets Roodenburgh 1534
Ets Roodenburgh

30 EUR

Antheils-Schein Handelsgesellschaft 1886 1532
Antheils-Schein Handelsgesellschaft 1886

15 EUR

Schilderij, Duitse soldaat 1528
Schilderij, Duitse soldaat

85 EUR

Aquarel, bloemen 1527
Aquarel, bloemen

110 EUR

Schilderij, W. Dahmen 1514
Schilderij, W. Dahmen

30 EUR

3 Antieke landkaarten 1505
3 Antieke landkaarten

35 EUR

Schilderij, P. van den Braken 1499
Schilderij, P. van den Braken

40 EUR

Schilderij, naar Theofiel de Bock 1496
Schilderij, naar Theofiel de Bock

40 EUR

3 Werken 19e eeuw, aquarel etc. 1493
3 Werken 19e eeuw, aquarel etc.

40 EUR

J.A.S., 4x tulpen 1492
J.A.S., 4x tulpen

50 EUR

Corneille, vogel 1490
Corneille, vogel

120 EUR

Schilderij, tram Den Haag 1478
Schilderij, tram Den Haag

90 EUR

3 Antieke landkaarten 1472
3 Antieke landkaarten

40 EUR

Winterlandschap Amsterdam 1458
Winterlandschap Amsterdam

90 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 1456
Ongesigneerd ca. 1900

100 EUR

Dubois, Parijs 1454
Dubois, Parijs

140 EUR

Schilderij, kopie H.J. 1440
Schilderij, kopie H.J.

50 EUR