Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Oosters 1560
Onduidelijk gesigneerd, Oosters

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schilderij, Hans Clausen 1561
Schilderij, Hans Clausen

Resultaat:

45 EUR

7x Der Ware Jakob, Dietz Stuttgart 1562
7x Der Ware Jakob, Dietz Stuttgart
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Schilderij naakte dame 1563
Schilderij naakte dame

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Fedor van Kregten 1564
Fedor van Kregten

Resultaat:

150 EUR

Plaquette, Clemens Briels 1565
Plaquette, Clemens Briels
Startprijs 150 EUR
Sculptuur, naar Appel 1566
Sculptuur, naar Appel
Startprijs 400 EUR
Sculptuur, naar Corneille 1567
Sculptuur, naar Corneille
Startprijs 400 EUR
Schilderij, Duitse school 1568
Schilderij, Duitse school
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Duits dorpsgezicht 1569
Duits dorpsgezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
H. ten Cate Weber 1570
H. ten Cate Weber

Resultaat:

18 EUR

Pastel Indiaan, Max Flikkenschild 6759
Pastel Indiaan, Max Flikkenschild
Startprijs 50 EUR