Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke damesbuste 5120
Antieke damesbuste

Resultaat:

20 EUR

Beeld, Janzen, monnik met vrouw 5121
Beeld, Janzen, monnik met vrouw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Beeld, engel met man 5122
Beeld, engel met man

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, vrouw met boek 5123
Bronzen beeld, vrouw met boek

Resultaat:

25 EUR

Beeldje, slijpsteen 5124
Beeldje, slijpsteen
Startprijs 125 EUR
Beeldje, ploegende boer 5125
Beeldje, ploegende boer
Startprijs 125 EUR
Bronzen wandplaquette, L. Ricard 5126
Bronzen wandplaquette, L. Ricard
Startprijs 25 EUR
Verkocht
3 Bronzen beelden 5127
3 Bronzen beelden

Resultaat:

75 EUR

Groot houten beeld, Oostenrijk 5128
Groot houten beeld, Oostenrijk
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Bronzen paardenhoofden 5129
Bronzen paardenhoofden

Resultaat:

40 EUR

19e Eeuws Barock snijstuk 5130
19e Eeuws Barock snijstuk
Startprijs 150 EUR
Verkocht
3 Compositie figuren 5131
3 Compositie figuren

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bronzen geit, naar Picasso 5132
Bronzen geit, naar Picasso

Resultaat:

220 EUR