Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren theezeef 722
Zilveren theezeef

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Zilveren brillenkokers, Berlin 744
2 Zilveren brillenkokers, Berlin

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren rammelaar 748
Zilveren rammelaar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Strooibussen zilver 761
Strooibussen zilver

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Strooibus met zilveren dop 123
Strooibus met zilveren dop

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Delen Haags lofje 270
3 Delen Haags lofje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur koets 288
Zilveren miniatuur koets

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren naaldenkoker + prikker 317
Zilveren naaldenkoker + prikker

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren schaaltje 367
Zilveren schaaltje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot 6 vorken, schuif, jamlepel zilver 418
Lot 6 vorken, schuif, jamlepel zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kristallen vaas met zilveren rand 466
Kristallen vaas met zilveren rand

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Zilveren miniaturen 544
2 Zilveren miniaturen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Karaf met zilver 592
Karaf met zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren lipstickhouder met emaille 666
Zilveren lipstickhouder met emaille

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren eilepel 691
Zilveren eilepel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren gembervork en lepel 694
Zilveren gembervork en lepel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Zilveren delen zilver 742
3 Zilveren delen zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Zilveren vleesvorkjes 766
2 Zilveren vleesvorkjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kristallen flacon met zilver 767
Kristallen flacon met zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren theezeef met lekbakje 773
Zilveren theezeef met lekbakje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Delen zilver o.a. kristal 390
3 Delen zilver o.a. kristal

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren schommel, miniatuur 436
Zilveren schommel, miniatuur

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
4 Antieke lepels 545
4 Antieke lepels

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Zilveren pillendoosjes 570
2 Zilveren pillendoosjes

Resultaat:

45 EUR